logo yeni

Uzman Çavuşların Atanması

Çok
2 yıl 7 ay önce #13200 Yazan: kadir02
Uzman Çavuşların Atanması, kadir02 tarafından oluşturuldu
Merhabalar.. Kolay Gelsin...
04/03/2002 ile 31.12.2011 tarihleri arasında uzman çavuşluk yapmış Belediyemiz emrine tekrardan atanmak istiyor. Uzman Çavuşlar için çıkan son kanunda 7 yıl çalışmadan başka kuruma istifa edip atanamaz diyor. Bu 2011 yılında istifa etmiş açıktan atanırsa hangi madde kanuna göre atanır. ? İstifadan ettikden sonra kaç gün bekledikten sonra ataması olur ? 657 Sayılı DMK'nun 92 mi 94 mü 95 mi 96 mi yoksa 97 mi ? Teşekkürler.. Saygılarımla...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 7 ay önce #13201 Yazan: metinc
metinc tarafından Uzman Çavuşların Atanması konusunda yanıtlandı
657 sayılı Kanunun 92. maddesi 2 nci fıkrasına göre atanabilir. İstifa ettikten sonra bekleme süresine tabi değildir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kadir02

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 7 ay önce #13204 Yazan: nazli
nazli tarafından Uzman Çavuşların Atanması konusunda yanıtlandı
Soruya konu kişinin yaklaşık 10 yıl Uzman Erbaşlık yaptığı anlaşılıyor. 7 yıldan fazla süre uzman erbaşlık yapanların, herhangi bir bkleme süresi şartına takılmadan 657 sayılı Kanunun 92/2 maddesine göre atanması mümkün olabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kadir02

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.471 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.