sbanner

logo yeni

Müdür Kadrosuna Atanma

Çok
2 yıl 2 ay önce #13085 Yazan: kadir02
Müdür Kadrosuna Atanma, kadir02 tarafından oluşturuldu
Merhabalar Kolay Gelsin..

1-İtfaiye Müdürü Kadrosunda olan bir personel başka bir Müdür Kadrosuna geçebilir mi (Hangi Kanuna göre ) ? Yoksa alt bir kadroya mı geçer (Hangi kanuna göre ) ? Örneğin Şef , Uzman, Tekniker (MYO İnşaat Bölümü Mezunu)..
2- Daha önce Zabıta Müdürü Kadrosunda iken kendi isteği ile bir alt kadroya geçen bir personel 1,5-2 yıl sonra tekrar Zabıta Müdür Kadrosuna veya eş değer bir kadroya geçmek istiyor ) Geçe bilir mi ? Geçerse Hangi Kanuna göre geçer ? (MYO Mezunu) Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.. Saygılarımla....

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 2 ay önce #13087 Yazan: Blade-19
Blade-19 tarafından Müdür Kadrosuna Atanma konusunda yanıtlandı
2- 657 Sayılı Devlet memurları kanununun 68/B, 76. maddesi 5393 Sayılı Bld. Kanununun 38/j maddesi gereği eş değer kadroya geçer
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kadir02

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 2 ay önce #13088 Yazan: Blade-19
Blade-19 tarafından Müdür Kadrosuna Atanma konusunda yanıtlandı
1999 önce ön lisan mezununun diploması 4 yıllıkl fakulte diploması olarak değerlendirilir .
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kadir02

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.561 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.