logo yeni

calisanlar2 copy

derece kademe hesaplama

Çok
1 yıl 2 ay önce #16780 Yazan: maliyeden
maliyeden tarafından derece kademe hesaplama konusunda yanıtlandı
merhaba. konuyla ilgili benimde bir sorum var cvp verirseniz sevinirim. 4.9.2001 de uzm çvş olarak işe başladım ve 4.9.2008 de istifa ettim. uzman çavuşluktan önce 23.11.98 ve 23.5.2000 tarihleri arası 18 ay askerlik yaptım ve borçlanmasını ödedim. 14. 6. 2010 tarihinde memur olarak atandım. 2016 da önlisans bitirdim. uzman çavuşken ilave 1 derece uygulamasından yararlandım. ve 2018 de de son 8 yıl olayından 1 kademe aldım. şuan 3/1 derecesindeyim. 05.2018 de lisans bitirdim intibak düzenlemesi için mezuniyet belgemi verdim yeni derece kademem kaç olması gerekir. yardımlarınız için teşekkür ederim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 2 ay önce #16787 Yazan: nazli
nazli tarafından derece kademe hesaplama konusunda yanıtlandı
Lise mezunu olarak işe girmişseniz, intibak işlemi yapılırken emsalinizin bilinmesi için lise mezuniyet tarihinizin de bilinmesine ihtiyaç olacaktır.

Çok
1 yıl 1 ay önce #16818 Yazan: maliyeden
özür dilerim liseyi atlamışım. 1994 te liseden mezun oldum

Çok
1 yıl 1 ay önce #16819 Yazan: osman1
osman1 tarafından derece kademe hesaplama konusunda yanıtlandı
3/1'e ulaşmanız gerekecektir. Çünkü intibak işlemi yapılırken, lise üzerine 4 yıllık yükseköğrenim bitirme durumuna göre hesaplama yapılmalıdır.
Uygulamada 2 yıllık yükseköğrenim üzerine intibak yapılması yoluna da gidilmekte, bu durumda ise genellikle memurun derece/kademesi etkilenmemektedir.
Konuyla alakalı bir yazı ve danıştay kararını aşağıdaki adreste bulabilirsiniz.
https://memurunyeri.com/memur/kamu-personeliyle-ilgili-diger-haberler/12550-onlisans-uzerine-lisans-ogrenimi-yapanlarin-intibak-islemine-danistayin-bakisi.html

Çok
1 yıl 1 ay önce #16826 Yazan: maliyeden
teşekkür ederim zaten derecem 3/1 idi lisansın bi etkisi olmayacak anlaşılan

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.160 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.