logo yeni

Müdürlüğün Vekalet ücreti alma şartı

Çok
1 ay 5 gün önce #17131 Yazan: mgurkan
mgurkan tarafından Müdürlüğün Vekalet ücreti alma şartı konusunda yanıtlandı
Teşekkür ederim papatya hanım yanıtınız için.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 hafta 2 gün önce #17150 Yazan: ordulu06
ordulu06 tarafından Müdürlüğün Vekalet ücreti alma şartı konusunda yanıtlandı
Papatya Hanım merhaba. Ben 6/1 dereceli VHKİ kadrosundayım. 6/1 dereceli mütercim kadrosuna vekaleten atandım. Vekalet aylığı alabilir miyim? Acilen yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Çok
2 hafta 2 gün önce #17151 Yazan: papatya
papatya tarafından Müdürlüğün Vekalet ücreti alma şartı konusunda yanıtlandı
Sayın ORDULU06,
Vekaleten atamanız usulüne uygun şekilde (atamaya yetkili makam onayı ile) yapılmış ise ve mütercim kadrosuna asaleten atanabilmek için gerekli tüm şartlara (sınav şartı hariç) sahip olmanız durumunda; kurum içi atamalarda 3 ay vekalet görevi yaptıktan sonra vekalet aylığı ile vekaleten atanma tarihinden itibaren de varsa ek ödeme ile zam ve tazminat farkını alabilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Çok
2 hafta 17 saat önce #17162 Yazan: mgurkan
Merhaba papatya hanım,
Daha önce sormuş olduğum soruma ek olarak şunu sormak istiyorum. Bana denildi ki Personel Daireden; Teknik Astsubay olarak görev yapmış olsaydın sınavsız programcı veya tekniker kadrosuna geçişini yapabilirdik.
Benim sorum şu: astsubaylıktan önce kamuda Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir lisede ücretli teknik personel olarak (Bilişim Teknolojileri Öğretmeni) olarak görev yaptım. Ve buna dair belgelerim elimde mevcuttur. Bu şekilde teknik kadroya geçiş yapabilir miyim? Teşekkürler.

Çok
2 hafta 10 saat önce #17163 Yazan: papatya
papatya tarafından Müdürlüğün Vekalet ücreti alma şartı konusunda yanıtlandı
Sayın MGURKAN,
Bulunduğunuz Bilgisayar İşletmeni kadrosundan Programcı kadrosuna geçişiniz unvan değişikliği sınavı sonucuna göre veya daha önce Programcı kadrosunda görev yapmış olmanız durumunda mümkün olabilir.
Öte yandan, Eğitim Öğretim Hizmetleri Sınıfında öğretmen olarak görev yapmış olmanızın, Teknik Hizmetler Sınıfındaki programcı kadrosuna sınavsız atanmanıza imkan vermeyeceğini düşünmekteyim.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Çok
1 hafta 6 gün önce #17165 Yazan: mgurkan
Ancak görev yapmış olduğum okuldan aldığım yazıda teknik personel(Bilişim Teknolojileri Öğretmeni) olarak görev yapmıştır ifadesi yer almaktadır. Yani teknik personel ibaresi yeterli değil midir?

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.262 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.