logo yeni

calisanlar2 copy

engelli memurum tayin hakkı

Çok
5 yıl 2 ay önce #12336 Yazan: tolga01
engelli memurum tayin hakkı, tolga01 tarafından oluşturuldu
sayın değerli site editörlerim bir kaç sorum olacak size öncelikle meb de hizmetli kadrosunda engelli olarak görev yapmakdayım başka bir ilden engelli tayin hakkından memleketime geldim istediğim ilçeye geldim yalnız istediğim okula gelemedim haberim olmadan başka bir okula verilmişim ve ilçe müdürlüğüne sordum il den oraya verilmişsiniz artık 3 yıl sonra tayin hakkınız var o süreye kadar kadronuz orda başka yere sadece geçici görevle gidebilirsiniz dediler engelli tayin hakkıyla yazıda bir defaya mahsus istediği yere diyordu diye söyledim o istediği ile ilçeye dir evine yakın yer gibi olacak diye bir şey yok dediler sormak istediğim 3 yıl orda kadromun olması şartı varmıdır,kadrolar ilçe millieğitim müdürlüğündemi olur Okuldamı ,bana okulda olduğunu söylediler başka okula kadromu aldıramammı engelli tayin hakkı gerçekden söyledikleri gibimidir saygılarımla bilgilendiriseniz sevinirim teşekür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 2 ay önce #12338 Yazan: osman1
osman1 tarafından engelli memurum tayin hakkı konusunda yanıtlandı
Kadrolar okullara göredir ancak, sonuçta görevlendirmeyi milli eğitim müdürlükleri yapıyor. Ama, evin yanındaki okul mutlaka olacak diye bir kural da yok. boş kadrolara göre il/ilçe müdürlükleri gerekli ayarlamayı yapıyordur.
Engel durumunuz şimdi bulunduğunuz okula gidip gelmeye elvermiyorsa, bu durumu bir dilekçe ile okul müdürlüğü aracılığıyşla ilçe milli eğitim müdürlüğüne ileterek, geçici görevlendirmeyle de olsa evinize yakın okulda görev yapmanız sağlanabilir sanırım.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.126 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.