logo yeni

sürekli işci kadrosundaki eşim memur kadrosuna geçirilm

Daha
2 yıl 3 ay önce #12300 yazan tolga01
tolga01 konu oluşturdu: sürekli işci kadrosundaki eşim memur kadrosuna geçirilm
:selam papatya hanım eşim 12 yıllık sürekli işçi kadrosunda (daimi işçi ) sağlık bakanlığında maaşı ikramiyeyle birlikde 2200 tl yapıyor ay olarak bölündüğünde şimdi memurluğa geçme söz konusu haberlerde bahsi geçiyor bizim ne gibi faydamıza olur ne gibi kayıplarımız olur örneğin sağlıkda memurların döner sermayesi emekliliğe yansımıyor bu arada eşim engelli işçi vergi indiriminden faydalanıyor bize geçmek istiyormusun diye sorulursa ne yapmamız hakkında fikrimiz yok kayıbımızmı olur kazancımızmı bizi bu konuda aydınlatırsanız çok memnun oluruz şimdiden teşekürler not.bende engelli kadrosundayım vergi indiriminden yararlanıyorum

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 3 ay önce #12304 yazan papatya
papatya konu cevapladı: sürekli işci kadrosundaki eşim memur kadrosuna geçirilm

tolga01 yazan: :selam papatya hanım eşim 12 yıllık sürekli işçi kadrosunda (daimi işçi ) sağlık bakanlığında maaşı ikramiyeyle birlikde 2200 tl yapıyor ay olarak bölündüğünde şimdi memurluğa geçme söz konusu haberlerde bahsi geçiyor bizim ne gibi faydamıza olur ne gibi kayıplarımız olur örneğin sağlıkda memurların döner sermayesi emekliliğe yansımıyor bu arada eşim engelli işçi vergi indiriminden faydalanıyor bize geçmek istiyormusun diye sorulursa ne yapmamız hakkında fikrimiz yok kayıbımızmı olur kazancımızmı bizi bu konuda aydınlatırsanız çok memnun oluruz şimdiden teşekürler not.bende engelli kadrosundayım vergi indiriminden yararlanıyorum


Sayın TOLGA01,

Sorunuza esas aldığınız bir kadroya geçirme düzenlemesi henüz söz konusu değil. Kanun ne zaman çıkar, kimlerin kadroya hangi şartlarda geçirilmesine ilişkin olur, hangi kadrolara atanmaları sağlanır vs. gibi ayrıntıları bilmeden sorularınızı cevaplandırmak uygun olmayacaktır diye düşünüyorum.
Ayrıca bu konu gerçekleşse bile, bir kaç günde sonuçlanacak konu değildir. O nedenle, gelişmelere göre sorularınızı burada cevaplandırır ve tartışırız.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.388 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.