logo yeni

Rapor üstüne rapor olur mu?

Daha
2 yıl 5 ay önce - 2 yıl 5 ay önce #12018 yazan Memur19
Memur19 konu oluşturdu: Rapor üstüne rapor olur mu?
Arkadaşlar memlekette yıllık izindeydim iznim hafta içi Çarşamba günü bitti ve ben Çarşamba günü memlekette aile hekiminden Çarşamba perşembe ve cuma günü olmak üzere 3 gün rapor aldım ve doktor rapora Kontrol yazdı. Fakat pazartesi günü işe başlamam gerekiyor mu yoksa çalıştığım ile gitmeden memleketimde tekrar aynı aile hekiminden pazartesi günü 5 gün daha rapor alabilir miyim. Yoksa pazar günü acilden mi rapor almalıyım. İdare sıkıntı çıkartacak bir idare olduğundan biraz tedirginim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ayrıca aday memurum bu konuda da sıkıntı olur mu teşekkürler.
Son Düzenleme: 2 yıl 5 ay önce yazan Memur19.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #12019 yazan nazli
nazli konu cevapladı: Rapor üstüne rapor olur mu?
3 gün rapor sonrası göreve başlayabilmeniz için kontrol muayenesine çağrılmışsınız. pazartesi günü kontrol muayenesine giderek yeniden rapor alabilirsiniz. Ancak rapor düzenlenmediğinde o gün göreve başlamanız gerekecek. Kontrol muayenesine görevinizin bulunduğu yerde de gidebilirsiniz. En azından rapor almadığınızda göreve başlamış olursunuz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Memur19

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #12020 yazan Memur19
Memur19 konu cevapladı: Rapor üstüne rapor olur mu?
Pazartesi günü kontrol muayenesinde tekrar rapor verirse il dışında olmamın bir sakıncası varmı amir sıkıntı çıkartırım pazartesi sabah raporumu faxlasam. Mesai saatinde iş mahalli dışında olduğum için yasal bir sıkıntı oluşurmu aynı Zaman da aday memur statüsünde olduğum için.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #12021 yazan nazli
nazli konu cevapladı: Rapor üstüne rapor olur mu?
Normal koşullarda mesai saatleri günlerinde raporun memuriyet mahallinde alınması gerekir. Ancak kontrol muayenesi verilmiş ve bu muayenenin de cumartesi günü yapılması gerekir. Pazartesi başka yerden alacağınız rapor sizin için sorun oluşturabilir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.613 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.