logo yeni

calisanlar2 copy

Rapor üstüne rapor olur mu?

Çok
5 yıl 3 ay önce - 5 yıl 3 ay önce #12018 Yazan: Memur19
Rapor üstüne rapor olur mu?, Memur19 tarafından oluşturuldu
Arkadaşlar memlekette yıllık izindeydim iznim hafta içi Çarşamba günü bitti ve ben Çarşamba günü memlekette aile hekiminden Çarşamba perşembe ve cuma günü olmak üzere 3 gün rapor aldım ve doktor rapora Kontrol yazdı. Fakat pazartesi günü işe başlamam gerekiyor mu yoksa çalıştığım ile gitmeden memleketimde tekrar aynı aile hekiminden pazartesi günü 5 gün daha rapor alabilir miyim. Yoksa pazar günü acilden mi rapor almalıyım. İdare sıkıntı çıkartacak bir idare olduğundan biraz tedirginim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ayrıca aday memurum bu konuda da sıkıntı olur mu teşekkürler.
Son Düzenleme: 5 yıl 3 ay önce Düzenleyen:Memur19

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 3 ay önce #12019 Yazan: nazli
nazli tarafından Rapor üstüne rapor olur mu? konusunda yanıtlandı
3 gün rapor sonrası göreve başlayabilmeniz için kontrol muayenesine çağrılmışsınız. pazartesi günü kontrol muayenesine giderek yeniden rapor alabilirsiniz. Ancak rapor düzenlenmediğinde o gün göreve başlamanız gerekecek. Kontrol muayenesine görevinizin bulunduğu yerde de gidebilirsiniz. En azından rapor almadığınızda göreve başlamış olursunuz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Memur19

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 3 ay önce #12020 Yazan: Memur19
Memur19 tarafından Rapor üstüne rapor olur mu? konusunda yanıtlandı
Pazartesi günü kontrol muayenesinde tekrar rapor verirse il dışında olmamın bir sakıncası varmı amir sıkıntı çıkartırım pazartesi sabah raporumu faxlasam. Mesai saatinde iş mahalli dışında olduğum için yasal bir sıkıntı oluşurmu aynı Zaman da aday memur statüsünde olduğum için.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 3 ay önce #12021 Yazan: nazli
nazli tarafından Rapor üstüne rapor olur mu? konusunda yanıtlandı
Normal koşullarda mesai saatleri günlerinde raporun memuriyet mahallinde alınması gerekir. Ancak kontrol muayenesi verilmiş ve bu muayenenin de cumartesi günü yapılması gerekir. Pazartesi başka yerden alacağınız rapor sizin için sorun oluşturabilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.130 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.