logo yeni

tarım bakanlığı eğitim durmundan eskı yerine tayını

Daha
2 yıl 10 ay önce #10658 yazan abdullah4242
abdullah4242 konu oluşturdu: tarım bakanlığı eğitim durmundan eskı yerine tayını
iyi günler ben eğitim durumundan tayin oldugum yer grup sırası __c__ iken suan b oldu tarım bakanlığı yönetmenliğine göre gittiginiz yer eğer c yada d bölgesinde gittiginiz yerde kalırsınız idi. ben tayın oldugumda ancak 2014 değişti yönetmelik ancak daha acıklanmadı nerden biliyorum derseni ide benden 1 sene önce gelen arkadaımınz yerınde kalmak istiyorum ilğili yönetmenlik gereği diye yazı yazdığında grup sırası unvanımıza göre yükseldiği yanı b bölgesine cıktıgı için eskı yerine tayın olduama bizde buranın c bölgesı olmasına güvererek buraya tayın olmuştuk suan olkul biterse geri gidecegiz ama ben eğitim durumundan geldiğim yerde kalmak istiyorum hukuku bir boyutu var mı?? tsk .

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #10663 yazan murtaza
murtaza konu cevapladı: tarım bakanlığı eğitim durmundan eskı yerine tayını
Yönetmelik değişikliği sonrasında memurun lehine bir durum oluşmuşsa, memur hakkında bu duruma göre işlem yapılır. Yönetmelik çıkınca durumunuza bakın. sıkıntı çıkarsa da dava açarsınız.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.406 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.