logo yeni

calisanlar2 copy

KOP İDARESİ PERSONELİ

Çok
5 yıl 11 ay önce #10426 Yazan: xfilesanadolu
KOP İDARESİ PERSONELİ, xfilesanadolu tarafından oluşturuldu
Konya Ovası Projesi (KOP) İdaresi'nde şu an kaç tür personel vardır ve uzman olarak çalışmak için ne tür yeterlilikler gereklidir?Bu uzmanlar sözleşmeli olarak mı çalışmaktadırlar? Bu kurumda çalışan uzmanların hepsi başka kurumlardan gelme midir yoksa dışarıdan Kop İdaresi kendi sınav yaparak mı almaktadır? Ve maaşları,kadroları nelerdir?Bilgilendirebilirseniz sevinİrim.Teşekkürler...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 11 ay önce #10427 Yazan: papatya
papatya tarafından KOP İDARESİ PERSONELİ konusunda yanıtlandı

xfilesanadolu Yazan:: Konya Ovası Projesi (KOP) İdaresi'nde şu an kaç tür personel vardır ve uzman olarak çalışmak için ne tür yeterlilikler gereklidir?Bu uzmanlar sözleşmeli olarak mı çalışmaktadırlar? Bu kurumda çalışan uzmanların hepsi başka kurumlardan gelme midir yoksa dışarıdan Kop İdaresi kendi sınav yaparak mı almaktadır? Ve maaşları,kadroları nelerdir?Bilgilendirebilirseniz sevinİrim.Teşekkürler...


Sayın XFİLESANADOLU,
-Kurum personeli 657 sayılı Kanuna tâbidir. Ancak, sözleşmeyle yerli ve yabancı uzman da çalıştırılabilmektedir. Bunlara ödenecek ücretin net tutarı, birinci dereceli Uzmana ödenen aylık ortalama net tutarı aşmamak üzere Kalkınma Bakanı tarafından tespit edilmektedir.
-Diğer kamu kurum ve kuruşlarının personeli de, Kurumda geçici görevle ya da aylıksız izinli olarak (sözleşmeyle) istihdam edilebilmektedir.
-Kurumda 657 sayılı Kanuna tabi “uzman” kadrolarında görev yapanlara ödenecek ücretin üst sınırı Başbakanlık Uzmanı maaşını geçmeyecek şekilde belirlenmektedir.
Diğer ayrıntılı bilgileri Kurumun internet sayfasından ve Kurumdan ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.136 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.