logo yeni

Giyim Yardımı hakkında

Daha
3 yıl 1 ay önce #10356 yazan fabuca58
fabuca58 konu oluşturdu: Giyim Yardımı hakkında
2014 yılında rotasyonla Orman Genel Müdürlüğüne atanmış 27 yıllık mühendisim. Adana OB Müdürlüğünden 2014 yılı Ağustos ayının 18'inde ayrıldım 2 Eylülde Orman Genel Müdürlüğünde göreve başladım. Maaş Nakil Bildiriminde Giyecek yardımı alıp almadığı parağrafında 1: 2014 yılı meşin ceket verilecek, 2: 2014 yılında yağmurluk ve bot verilecek 3: 2014 yılında yazlık giyim yardımı verildi denmektedir. Bu durumda Meşin Ceket, Yağmurluk ve Bot almam gerekirken Orman Genel Müdürlüğü tarafından verilmedi. 25 Aralıkta Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdürlüğüne dilekçe verdim. Şube müdürlüğü 5 ocakta İdari ve Mali işler Daire Başkanlığına havale etmiş. İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından bana 2014 yılında 90 gün araziye çıkmam gerektiği, dilekçenin geç geldiği gibi bahaneler uydurarak vermediler.
İstegim yağmurluk, meşin ceket ve bot'un 2-3 yılda bir verilen giyim yardımı olduğu, bu nedenle 2-3 yıllık hakkımın verilmediği, bu konuda ne yapabilirim, yardımcı olmanız ve yol göstermeniz dileğiyle şimdiden teşekkürler.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #10357 yazan metinc
metinc konu cevapladı: Giyim Yardımı hakkında
mühendislere meşin ceket veriyorlarmı?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.