logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

aile yardımı hakkinda

Daha
1 yıl 11 ay önce #10326 yazan pocan
Iyi aksamlar arkadaslar sorum su esim bir sre calisti ancak isten cikti. Isten ciktiktan sonra 3 ay daha sigorta yatiyormus. Basvursam es yardim alabilir miyim? Esim su anda benim uzerimde gozukmuyor ne yapabilirim bu konuda.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 11 ay önce - 1 yıl 11 ay önce #10327 yazan papatya

pocan yazan: Iyi aksamlar arkadaslar sorum su esim bir sre calisti ancak isten cikti. Isten ciktiktan sonra 3 ay daha sigorta yatiyormus. Basvursam es yardim alabilir miyim? Esim su anda benim uzerimde gozukmuyor ne yapabilirim bu konuda.


Sayın POCAN,

Sözünü ettiğiniz husus, eğer eşinizin işsizlik ödeneğinden yararlanması durumu ise, bu ödenekten yararlanmanın aile yardımı almanıza engel teşkil etmeyeceğini söyleyebilirim. Kurumunuza bildirimde bulunarak eşinizden dolayı aile yardımı alabilirsiniz.

Aile yardımı ödemesine ilişkin ayrıntılar için şu yazıya bakabilirsiniz. YAZI

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 1 yıl 11 ay önce yazan papatya.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.374 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.