logo yeni

calisanlar2 copy

meb 2014 ünvan değişikliği(programcı)sınavına hazırlık

Çok
6 yıl 2 ay önce #9465 Yazan: esma
S.A arkadaşlar MEB daha önce ünvan değişikliğinde programcı sınavı yapmamış 2014 ünvan değişiklik sınavında programcı kadrosu için sınav kesin açar mı? boş boş çalışmayayım . bilgisi olan varsa sevinirim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 2 ay önce #9466 Yazan: birgul
Kurumların hangi alanda görevde yükselme sınavı açacağını önceden tahmin etmek zor. Bazı kurumlar bazı unvanlar için hiç sınav açmazken, bazı unvanlar için ise arka arkaya sınav açmaktadırlar.
Bilgi bakımında, açılacak sınavlara önceden hazır olmak güzel olur, zararı olmaz. :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 2 ay önce #9468 Yazan: esma
haklısın. en mantıklısı bence.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 2 ay önce #9469 Yazan: levent
Arkadaşlar Şubat 2015 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Personeli için Teknik Hizmetler Sınıfı(Teknisyen=teknik lise mezunları, Tekniker=MYO Teknikerlik mezunları ve Mühendis) için sınav açacağı bilgisine sahibiz, Yine kısa zaman içinde tekrar Şeflik ve Memurluk sınavı açma ihtimali var. Arkadaşlarımızın şimdiden ders çalışması yararlarına olacaktır. Görevde Yükselme Soru paylaşımlarımız bu sitemizde vardır, İnşallah hazırlanan arkadaşlara yardımcı oluruz.

:)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 2 ay önce #9525 Yazan: esma
sayın Levent bey neden tekniker, teknisyen, mühendis kadroları açılacak bilgim var dediniz. nerden bilgi aldınız. mebde diğer kadrolarda var ( programcı, çözümleyici vb) bunlar neden açılmasın . geçen yıllarda bi tek teknisyen almış böyle bişey olur mu. mebin kadrolarının yarısından coğu hizmetli ve şoför. . bilgilerinizde ne kadar kesinlik payı var şaşırdım açıkçası.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 2 ay önce #9527 Yazan: levent
TEKNİK HİZMETLER SINIFI
Bu Kanunun kapsamına giren kurumlarda meslekleriyle ilgili görevleri fiilen ifa eden ve meri hükümlere göre yüksek mühendis, mühendis, yüksek mimar, mimar, jeolog, hidrojeolog, hidrolog, jeofizikçi, fizikçi, kimyager, matematikçi, istatikçi, yöneylemci (Hareket araştırmacısı), matematiksel iktisatcı, ekonomici ve benzeri ile teknik öğretmen okullarından mezun olup da, öğretmenlik mesleği dışında teknik hizmetlerde çalışanlar, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi veya bölümlerinden mezun şehir plancısı, yüksek şehir plancısı, yüksek Bölge Plancısı, 3437 ve 9/5/1969 tarih 1177 sayılı Kanunlara göre tütün eksperi yetiştirilenler ile müskirat ve çay eksperleri, fen memuru, yüksek tekniker, tekniker teknisyen ve emsali teknik unvanlara sahip olup, en az orta derecede mesleki tahsil görmüş bulunanlar, Teknik Hizmetler sınıfını teşkil eder.
Esma Hanım : Ben teknik hizmetler derken kısaca yazmıştım. Eylül ayında yapılan MEB personeli görevde yükselme sınavı Şeflik ve Memurluk için açıldı, o sınav ile beraber teknik hizmetler sınıfı da aynı zamanda sınav olacaktı lakin sendikalar, Şeflik veya Memurluk sınavına hem de teknikerlik sınavına girebilecek durumda olan arkadaşlar var talebi ile teknik hizmetler sınavını ertelettiler.

:)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.141 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.