logo yeni

calisanlar2 copy

Kamu Mu Özel Sektör mü?

Çok
7 yıl 4 ay önce - 7 yıl 4 ay önce #2751 Yazan: eagle__1903_
Kamu Mu Özel Sektör mü?, eagle__1903_ tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaşlar, öncelikle soru çok açıktır ek olarak özel sektör yada kamu sektöründe çalışan arkadaşlar sitede yayınlayacağım yazı için ankete katılırsanız çok sevinirim. Linke tıklayarak yada tarayıcınızın internet adresi yazdığınız yere kopyalarak yardımcı olabilirsiniz.
Bu anket formu, yeni mezun yada mezun adayı öğrenci arkadaşlarımızın gelecek planlaması yaparken en çok kararsız kaldıkları “Devlet Sektörümü yoksa Özel Sektörmü” sorusuna cevap aramaya yönelik gerçekleştirilen bir çalışmaya veri toplamak amacıyla hazırlanmıştır. Elde edilen veriler, bilimsel amacı dışında KESİNLİKLE KULLANILMAYACAK olup isim belirtmeye gerek yoktur. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
https://docs.google.com/forms/d/1lXOAoakTxrDqGnfuVfvsPgnkGXkZfloioG5S5wsWJ94/viewform
Son Düzenleme: 7 yıl 4 ay önce Düzenleyen:Kül Tigin

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2755 Yazan: metinc
metinc tarafından Kamu Mu Özel Sektör mü? konusunda yanıtlandı
Araştırmanın sebebi nedir sorabilirmiyim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2771 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından Kamu Mu Özel Sektör mü? konusunda yanıtlandı
Bu tip bilgi toplama faaliyeti içeren konuların açılmasından önce, site yönetimine bu konuda bilgi verilip,onay alınmasının gerektiğini düşünüyorum sayın;eagle__1903_

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce - 7 yıl 4 ay önce #2789 Yazan: nazli
nazli tarafından Kamu Mu Özel Sektör mü? konusunda yanıtlandı
Ferhat bey çok haklı. Forum kurallarına da aykırı bir mesaj olduğunu düşünüyorum.
Son Düzenleme: 7 yıl 4 ay önce Düzenleyen:nazli

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2809 Yazan: eagle__1903_
eagle__1903_ tarafından Kamu Mu Özel Sektör mü? konusunda yanıtlandı
Merhaba, öncelikle başlıktanda anlaşılacağı gibi ülkemizde eğitim alan ve eğitimlerini yeni tamamlayan bir çok öğrenci ve yeni mezun insanların 4. sınıfa gelince ne yapacağım, sorusuna net bir cvb verememsi ortadadır, ek olarak okuldan sonra ne yapılacağı (mezun olunca) konusunda tam bir karar verme aşamasında en önemli etken devlette mi yoksa özel sektördemi çalışılması'na karar verilmelidir. İşte bu noktada devlet ve özel sektöre çalışan sizlerin sektörel bazdaki tutumlarını ölçmek (aynı sorular üzerinden) ve bu sonuçlar ışığında bu konu hakkında net bir karar verilmesine yardımcı olsunması adına uygulanan bir ankettir. Bu anketin sonuçlarını kendi acacağımm sitede makale tarzı bir yazı ile yayınlayacağım. Ben 4. sınıf istatistik öğrencisiyim bu makalemin (çalışmamım) ben ve bir çok öğrenci ve veya yeni mezun arkadaşlarımıza yardımı dokunacağını düşünmekteyim. ANKETTE HİÇ BİR KİŞİSEL BİLGİ İSTENMEKTEDİR "İSİM" DAHİL VE HİÇ BİR SİYASİ SORU YOKTUR. SADECE SEKTÖREL BAZDA TUTUMLARINIZI DDEĞERLENDİREREK BİZ ÖĞRENCİ ARKADAŞLARA YARDIMLARINIZI İSTEMEKTEYİZ.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2810 Yazan: eagle__1903_
eagle__1903_ tarafından Kamu Mu Özel Sektör mü? konusunda yanıtlandı

Ferhat_10 Yazan:: Bu tip bilgi toplama faaliyeti içeren konuların açılmasından önce, site yönetimine bu konuda bilgi verilip,onay alınmasının gerektiğini düşünüyorum sayın;eagle__1903_

Merhabalar konuyu açmadan önce elbette'ki forum kullarını okumuş bulunmaktayım. Lakin belirtiğim gibi özel bir soru yada siyasi bir soru dahil yoktur ek olarak biz öğrenci arkadaşlara yol gösterecek bir çalışma olup sizden destek istemekteyim. Bir diğer konuda konu dışı başlığının hemen altında "Burada kamu personeliyle ilgisi olmayan her konuda paylaşımda bulunabilirsiniz." ifadesi yer almaktadır. Bu şartlar altında bu konuyu açmanının bir kural hatası olmayacağını düşündüm. Eğer gözden kaçan bir durum söz konusu ise moderatörlerimizden ve sizden özür dilerim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.178 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.