logo yeni

calisanlar2 copy

Multivitamin takviyesine başlayayım derken ek gelir kazanma

Çok
2 ay 6 gün önce #18594 Yazan: ıssızadam
Biraz haber başlığı gibi oldu ama olan bu :) arkadaşlar ben pandemi başlangıcında direkt takviye gıdaya başladım biraz pimpirikli biriyimdir. Bu konuda da her zaman doktor tavsiyesi doğrultusunda haraket ederim kaş yaparken göz çıkartmamak için. Sağ olsun tanıdık doktor vardı bizim ona danıştım bizzat kendi kullandığı markayı tavsiye etti bana. Ben de mart nisandan beri kyani takviyeleri kullanıyorum sonra baktım devamlı olarak kullanıyorum tavsiye ettiğim arkadaşlar da memnun ürünlerden dedim o zaman ben neden bunun ticaretini yapmıyorum ki? velhasıl temmuz gibi de kyani iş ortağı oldum. Normalde networkte ilk başlarda zorlanırsın dediler ama zorlandığım bir durum olmadı benim çünkü ben satış odaklı olmadım hiçbir zaman ürünleri satmadan önceki yani sadece kullandığım zamanda olduğu gibi çevreme tavsiye etmeye devam ettim o kadar. Her neyse bu şekilde de ek gelir kapısı bulmuş oldum kendime. Eğer sizin de böyle bir arayışınız varsa öncelikle satacağınız ürünü siz kullanmalısınız memnun iseniz bu işe girin kendinizin memnun kalmadığı bir şeyden başkasını memnun etmek pek mümkün olmayacaktır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.143 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.