logo yeni

calisanlar2 copy

mal bildirimi

Çok
1 ay 3 hafta önce #17921 Yazan: as050580
mal bildirimi, as050580 tarafından oluşturuldu
iyi günler ben 2014 4cli özelleştirmeden dolayı kamu kurumunda çalışmaya başladım.2018 de sözleşmeli memur gibi sözleşme imzalattılar 2020 de mal bildiriminde eşimin 2014 yılında tazminatımla araba almıştı ben bildirmedim bilmiyordum.2018 öğrendim cezası var dediler bu sene ne yapmam lazım bilgi verirseniz sevinirim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 3 hafta önce #17924 Yazan: osman1
osman1 tarafından mal bildirimi konusunda yanıtlandı
2020 yılı şubat ayı sonuna kadar verilmesi gereken genel mal bildiriminde tüm mallarınızı bildirirsiniz. Şu aşamada yapacağınız değişik bir işlem olmadığını düşünüyorum.

Çok
1 ay 3 hafta önce #17925 Yazan: as050580
as050580 tarafından mal bildirimi konusunda yanıtlandı
sorun olurmu peki aslında satmayı düşünüyoruz

Çok
1 ay 3 hafta önce #17929 Yazan: osman1
osman1 tarafından mal bildirimi konusunda yanıtlandı
satılması, durumu düzeltmez. Amirlerinizin haberi olduğunda takınacakları tavırla ilgili. Mal bildirimi konusunda bazı amirler hassasiyet gösterirken bazı amirler ise pek üzerinde durmayabilmektedir.
Şu ana kadar kurumdan bir ikaz gelmemiş ise, yeni yılda vereceğiniz genel mal bildirimi içerisinde söz konusu malı da bildirmeniz halinde, konuya ilişkin mevcut danıştay kararlarını da düşündüğümde sorun çıkmayabilir diye düşünmekteyim

Sayfa oluşturma süresi: 0.138 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.