logo yeni

calisanlar2 copy

AÖF LİSANSTA OKUNACAK EN BASİT BÖLÜM HANGİSİ ?

Çok
6 yıl 3 ay önce #2313 Yazan: QIRIX
iyi de kardeşim, istesemde sosyolojiyi yazamıyorum ki...

dikey geçişte benim tercih edebileceğim yerler belli ve sınırlı..

konunun baş kısmına bakarsan 2. mesajımda yazabileceğim yerleri yazmışım. onlardan birini seçmem lazım.dikey geçiş kuralı bu...

siyahkartal Yazan:: amacınız sadece diploma olmasın iyi düşünün.ilerde lazım olur, teknik bir bölüm bitirin.Çok üzülürsünüz.Keşke dersiniz.Sosyoloji diyorum.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 3 ay önce #2329 Yazan: siyahkartal
bende diyorum ki, kamuyu okuyunca işine yaramaz Sosyoloji oku diyorum.Ne olur 2 yıl fazla olur başka ? Bende işletme mezunuyum hiç mi hiç işime yaramıyor.Şu na sosyolojiye 1 den başladım ve şu an 2 deyim 3 den ders alıyorum , okumak istendimi herşeyi yapar insan oğlu yeterki o azim olsun.

ALLAH VAR KEDER YOK.

Çok
6 yıl 3 ay önce - 6 yıl 3 ay önce #2330 Yazan: QIRIX
iyi de dostum sosyolojiyi okumam için 1 yıl sonraki sınava girmem lazım. 1 yıl boşuna niye bekleyeyim ki?
zaten devlet memuruyum.
zaten önlisan mezunuyum. benem amacım diploma.
dolyısıyla 2 yıl daha okuyup lisans mezunu olmak varken senin dedğini yapsam sosyoloji 4 yıl artı 1 yılda beklemem lazım etti 5 yıl.bu akıl karı mı?

siyahkartal Yazan:: bende diyorum ki, kamuyu okuyunca işine yaramaz Sosyoloji oku diyorum.Ne olur 2 yıl fazla olur başka ? Bende işletme mezunuyum hiç mi hiç işime yaramıyor.Şu na sosyolojiye 1 den başladım ve şu an 2 deyim 3 den ders alıyorum , okumak istendimi herşeyi yapar insan oğlu yeterki o azim olsun.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)
Son Düzenleme: 6 yıl 3 ay önce Düzenleyen:QIRIX Neden: cümle hata

Çok
6 yıl 3 ay önce #2338 Yazan: siyahkartal
sınıfın değişmediği sürece istersen 10 tane lisans bitir bence farketmez.Sosyoloji bitirdiğin zaman Ünvan değişikliği sınavıyla Sosyolog ünvanı alırsın, GİH sınıftan TH sınıfına geçersin 2000 lira alırken 2300 alırsın fenamı.Diploma için 5 yıl bekleyecem diyorsun, Aof ye 4 yılda ödeyeceğin senelik (205*2 : 410 lira ...410*4 : 1.640,00 TL..Sosyoloji okuyup TH sınıfında alacağın bir seneki fark 300*12 : 3.600,00 TL ....

Siz kendiniz bilirsiniz benim hesabım bu...Karar sizin..

ALLAH VAR KEDER YOK.

Çok
6 yıl 3 ay önce #2339 Yazan: siyahkartal
Benim söylediğim durum hizmet sınıfınız TH sınıfında değil , GİH ve YH sınıfında çalışıyorsanız.TH sınıfında çalışıyorsanız durum başka sizin dediğiniz olur o zaman.

siyahkartal Yazan:: sınıfın değişmediği sürece istersen 10 tane lisans bitir bence farketmez.Sosyoloji bitirdiğin zaman Ünvan değişikliği sınavıyla Sosyolog ünvanı alırsın, GİH sınıftan TH sınıfına geçersin 2000 lira alırken 2300 alırsın fenamı.Diploma için 5 yıl bekleyecem diyorsun, Aof ye 4 yılda ödeyeceğin senelik (205*2 : 410 lira ...410*4 : 1.640,00 TL..Sosyoloji okuyup TH sınıfında alacağın bir seneki fark 300*12 : 3.600,00 TL ....

Siz kendiniz bilirsiniz benim hesabım bu...Karar sizin..

ALLAH VAR KEDER YOK.

Çok
5 yıl 9 ay önce #7097 Yazan: acungunes
konaklama işletmeciliği ve kamu yönetimi :(

murat yayınları aöf kitapları Türkiye'nin en hızlı kitapçısından alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine kargo bedava
https://www.hizlikitapci.com/MURAT-YAYINLARI

Sayfa oluşturma süresi: 0.165 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.