logo yeni

calisanlar2 copy

Kadro iptal ihdas

Çok
2 yıl 10 ay önce #15083 Yazan: metinc
metinc tarafından Kadro iptal ihdas konusunda yanıtlandı
Bakanlığın boş kadro alması sizi atayacağı anlamına gelmez. Bunun birçok amacı olabilir. size söz verdilerse ayrı tabi.
Ayrıca 4 yıllık üniversite mezunu iseniz 8 yıl hizmet ile 3 üncü dereceye atanabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: eksedra

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 10 ay önce #15097 Yazan: eksedra
eksedra tarafından Kadro iptal ihdas konusunda yanıtlandı
sayın admin .

bir kaç günce üst kısımda yazıldığı üzere bir soru sormuştum sağolun cevapladınız . bugun bakanlık personelde ki dosyama baktığım da .12.01.2017 tarihi ve kaRşısında KADRO İHDASI yazıyor . bunun ne anlam geldiğini öğrene bilir miyim . üstte yazmasına rağmen bi daha tekrar edeyim ki 8 yıllık hızmetim dolduğu için dilekçe ile 3/1 e atanmak için baş vuru yapmıştım . ayrıca şu anda 6/3 teyim 28.01.2017 tarihinde normal kademe alma tarihim .

Çok
2 yıl 10 ay önce #15098 Yazan: metinc
metinc tarafından Kadro iptal ihdas konusunda yanıtlandı
Personel dosyasındaki yazıyı bizim burdan yorumlamamız mümkün değil. Kadro kararnamesinden gelen boş kadroyu size verip vermeyeceklerini ancak personel biriminiz cevaplayabilir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.157 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.