logo yeni

Vekalet Aylığı ve Ek Ödemeleri Hk.

Daha
3 hafta 2 gün önce #16079 yazan Demiryolcu
Demiryolcu konu oluşturdu: Vekalet Aylığı ve Ek Ödemeleri Hk.
399 II sayılı cetvele tabi sözleşmeli personel olarak TCDD de çalışmaktayım.Genel Müdürlük Görevlendirmesi ile ben ve birçok personel bir üst ünvanlara yeni ihdas edilen işyerlerine amir pozisyonunda görevlendirildik.Görevlendirildiğimiz ünvanların temel ücret ve ek ödemelerini alabilirmiyiz.Nasıl bir yol izlememiz gerekir.Teşekkürler

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 hafta 2 gün önce #16080 yazan kuzey
kuzey konu cevapladı: Vekalet Aylığı ve Ek Ödemeleri Hk.
Bu sitede bir mahkeme kararına rastladım, belki fikir verebilir . YAZI

Daha
3 hafta 2 gün önce #16081 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: Vekalet Aylığı ve Ek Ödemeleri Hk.
399 sayılı KHK'nın (II)sayılı cetvelindeki personelin (I) sayılı cetveldeki görevlere vekalet ederken 657 sayılı Kanun hükümleri kapsamında ödemelerden yararlanabileceğini, ancak aynı personelin (II) sayılı cetveldeki görevlere vekalet etmeleri halinde kendilerine vekalet nedeniyle ödeme yapılmasına imkan veren bir düzenlemenin olmaması nedeniyle, ödeme yapılamayacağını düşünüyorum.
Ancak, olayın dava konusu edilmesi durumunda, mahkeme tarafından farklı değerlendirmeler yapılabilmesi de mümkün olabilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.367 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.