logo yeni

calisanlar2 copy

İdari izin

Çok
2 ay 1 hafta önce #18083 Yazan: tılıspık
İdari izin, tılıspık tarafından oluşturuldu
Kamu kurum ve kuruluşlarında raporlu ilaç kullanan hastalar için idari izin getirildi sormak istediğim bende anksiyete bozukluğu yüzünden kullandığım raporlu ilaçlarım var bu durumda beni kapsarmı bu durum acaba ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 ay 1 hafta önce #18084 Yazan: nazli
nazli tarafından İdari izin konusunda yanıtlandı
Anksiyete bozukluğu nedeniyle sürekli ve düzenli olarak raporlu ilaç kullanıyorsanız, bu hastalığında kronik nitelikte nedeniyle, korona virüsü nedeniyle kullandırılan idari izin kapsamında olmanız gerektiğini düşünüyorum.

Çok
2 ay 1 hafta önce #18085 Yazan: tılıspık
tılıspık tarafından İdari izin konusunda yanıtlandı
Nazlı hanım tesekkür ederim son sorum peki bu raporu kullansam ileriki zamanlarda memur olarak bu bana memurluğuma.sorun teşkil edermi bu memurun depresyonel sorunlari var gibi şeyler bahane edilerek olumsuz yaptırımlqrla karşılaşırmıyım sizce ?

Çok
2 ay 1 hafta önce #18086 Yazan: nazli
nazli tarafından İdari izin konusunda yanıtlandı
Devlet memuriyetine engel olacak bir durum görünmemekle birlikte, yaptığını görevin niteliğine göre, o görevi yürütmenizi olumsuz etkileyebileceği değerlendirilerek görev değişikliğine gidilmesi söz konusu olabilir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.130 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.