logo yeni

kurum değiştirmede izin

Çok
3 hafta 14 saat önce #16957 Yazan: nedim14
kurum değiştirmede izin, nedim14 tarafından oluşturuldu
İyi günler;

adalet bakanlığında 657 li memurken görevimden istifa edip sağlık bakanlığında sözleşmeli personel olarak göreve başladım (1 hafta bile olmadı :) ) , bu durumda yıllık izin hakkım oluyor mu acaba, oluyorsa nasıl bir yol izlemeliyim, şimdiden teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 hafta 5 saat önce #16962 Yazan: metinc
metinc tarafından kurum değiştirmede izin konusunda yanıtlandı
657 deki hizmet süreniz ne kadardı?

Çok
3 hafta 1 saat önce #16963 Yazan: nedim14
nedim14 tarafından kurum değiştirmede izin konusunda yanıtlandı
Metin bey 6 yıldan fazla, bu yılki bütün iznimi bitirdim, forumda 657 den sozlemeliye geçince yıllık izin hakkı hemen olur diye okumuştum, ancak atandığım kurumun özlük işleri birimi öyle birşey yok diyip beni başından savdi

Çok
3 hafta 18 dakika önce #16964 Yazan: osman1
osman1 tarafından kurum değiştirmede izin konusunda yanıtlandı
Eski kurumunuzdan yeni kurumunuza verilen bilgilerde bu yıla ait izinlerinizi kullandığınız belirtilmiş ise bu yıl artık izin kullanamazsınız.
Yıllık izin hakkı her bir yıllık çalışmanın karşılığı olduğundan, aynı yıl içindeki hizmetten dolayı iki defa ayrı izin hakkına sahip olunması mümkün değildir.

Sayfa oluşturma süresi: 1.410 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.