logo yeni

calisanlar2 copy

Aday memurun yıllık izni

Çok
7 yıl 5 ay önce #1917 Yazan: Edirneden
Edirneden tarafından Aday memurun yıllık izni konusunda yanıtlandı

emircan alim Yazan:: Bize kimse zmanında böyle bir şey söylemedi izniniz var vs. diye. Bilsem kullanırdım üzüldüm şimdi


söylemezler zaten..hatta bir yılınızı doldurduğunuz halde izin kullanmak isteseniz''sen daha adaysın'' derler..

sonra dvlet personel başkanlığının bu konudaki görüşünü önlerine koyarsın..izin dilekçesini ellerine verirsin:=)..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2088 Yazan: scandisk
scandisk tarafından Aday memurun yıllık izni konusunda yanıtlandı

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2094 Yazan: hasan28
hasan28 tarafından Aday memurun yıllık izni konusunda yanıtlandı
arkadaşlar benimde adaylığım 1 senesi dolmadı ben mazaret iznimden 4 gün önceden kullanmıştım. Ancak geri kalan 6 günlük mazaret izni hakkımı amirime söyledim o da 10günlük hakkını sadece 1 kereye mahsus kullanabilrsin diyor doğrumu acaba... önceki amirim her istediğimde 2 şer gün mazaret izni veriyordu tek seferlik demiyordu?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2098 Yazan: Fatihsolmaz
Fatihsolmaz tarafından Aday memurun yıllık izni konusunda yanıtlandı
657 madde 104

C) (A) ve (B ) fıkralarında belirtilen hâller dışında, merkezde atamaya yetkili amir, ilde vali, ilçede kaymakam ve yurtdışında diplomatik misyon şefi tarafından, birim amirinin muvafakati ile bir yıl içinde toptan veya bölümler hâlinde, mazeretleri sebebiyle memurlara on gün izin verilebilir. Zaruret hâlinde öğretmenler hariç olmak üzere, aynı usûlle on gün daha mazeret izni verilebilir. Bu takdirde, ikinci kez verilen bu izin, yıllık izinden düşülür.


Sizin amir ya bilmiyor, ya işine gelmiyor.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce - 7 yıl 4 ay önce #2099 Yazan: muna
muna tarafından Aday memurun yıllık izni konusunda yanıtlandı
aday memurların yıllık izin hakkları 1 yıl dolduğu tarihten itibaren başlar,bir yıl dolmadan izin verilmez. zaruret halinde 10 gün mazeret izni verilir. bir defa olabileceği gibi parça parça da kullandırılabilir. amir izin vermek istemediği içinde bir defa kullanma hakkın var demiştir.
Son Düzenleme: 7 yıl 4 ay önce Düzenleyen:papatya

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2261 Yazan: hasan28
hasan28 tarafından Aday memurun yıllık izni konusunda yanıtlandı
sağolun arkadaşlar aldım 5 gün iznimi. amirim şaka yapıyomuş öyle dedi :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.154 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.