logo yeni

MEB Ünvan Değişikliği İle İlgili Soru

Çok
4 yıl 1 ay önce #8886 Yazan: elifteymur
Merhaba arkadaşlar,

İzmir MEM de VHKİ olarak görev yapıyorum. 2 hafta önce adaylığım kalktı 2015 Şubat ayında MEB ünvan değişikliği yapacak. Adaylığım kalktığı için bu sınava katılabiliyorum. Ancak Milli Eğitim Bakanlığının memurlar için Atama ve Yer Değiştirme yönetmeliği çıkardı bu yönetmelikte il içi tayinlerde 3 yıl il dışı tayinlerde ise 5 yıl aynı yerde çalışma şartı arıyor.
Arkadaşlar bu şart ünvan değişiklği sınavında uygulanacak mı ? Yani biz 1 küsür yıldır memuruz ünvan değişikliğinde il dışı kadroları tercih edebilir miyiz?

Yardımlarını rica ediyorum.Teşekkür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 1 ay önce - 4 yıl 1 ay önce #8887 Yazan: feylesof
feylesof tarafından MEB Ünvan Değişikliği İle İlgili Soru konusunda yanıtlandı
meb memurlar için atama ve yer değiştirme yönetmeliği demişsin. İlk defa duydum bu yönetmeliği link verebilirmisin? Yoksa görevde yükselme yönetmeliğinimi kastediyorsun?

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?
Son Düzenleme: 4 yıl 1 ay önce Düzenleyen:feylesof
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: elifteymur

Çok
4 yıl 1 ay önce - 4 yıl 1 ay önce #8888 Yazan: semazen
semazen tarafından MEB Ünvan Değişikliği İle İlgili Soru konusunda yanıtlandı
Bu konu kılavuz yayınlanınca belli olur ancak yinede Görevde yükselmeve yerdeğiştirme yönetmeliğinde geçen bu sürelerin uygulanacağını sanıyorum.
Son Düzenleme: 4 yıl 1 ay önce Düzenleyen:semazen
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: elifteymur

Çok
4 yıl 1 ay önce #8890 Yazan: elifteymur
elifteymur tarafından MEB Ünvan Değişikliği İle İlgili Soru konusunda yanıtlandı
Hocam buradaki linkte mevcut eğitim dışı personel için yer değiştirme yönetmeliği yayınladı geçen yıl

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/10/20131012-46.htm

Çok
4 yıl 1 ay önce #8891 Yazan: elifteymur
elifteymur tarafından MEB Ünvan Değişikliği İle İlgili Soru konusunda yanıtlandı

semazen Yazan:: Bu konu kılavuz yayınlanınca belli olur ancak yinede Görevde yükselmeve yerdeğiştirme yönetmeliğinde geçen bu sürelerin uygulanacağını sanıyorum.

İnşallah olmaz hocam ama kafama takıldı

Çok
4 yıl 1 ay önce #8892 Yazan: feylesof
feylesof tarafından MEB Ünvan Değişikliği İle İlgili Soru konusunda yanıtlandı

elifteymur Yazan:: Hocam buradaki linkte mevcut eğitim dışı personel için yer değiştirme yönetmeliği yayınladı geçen yıl

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/10/20131012-46.htm

Tamam elif hanım onu biliyorum atama ve yer değiştirme yönetmeliği deyince yeni bir yönetmelikmi yayınlandı diye tereddüt ettim. Unvan değişikliği konusunda ise bende semazen gibi düşünüyorum. Yani yönetmelilkteki 3-5 yıllık süreler sizi bağlıyacaktır. Kaldıki bazı unvan değişikliğikleri içinde ayrıca süre istenebilir. mesela çözümleyici kadrosuna unvan değişikliği ile atanmanız için 5 yıl şartı aranıyordu diye hatırlıyorum.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Sayfa oluşturma süresi: 0.722 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.