logo yeni

ünvan değişikliği

Çok
4 yıl 8 ay önce #6540 Yazan: destes
ünvan değişikliği, destes tarafından oluşturuldu
herkese selamlar..arkadaşlar aklımı meşgul eden sorular var yardımcı olursanız sevinirim ben kamu kuruluşunda bilgisayar teknikeri olarak çalışmaktayım ve çevre mühendisliği okumayı düşünüyorum çevre mühendisliğini bitirdiğim zaman mühendislik hakkından faydalanabilirmiyim unvan kadro maaş tazminat açısından..ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 8 ay önce #6542 Yazan: papatya
papatya tarafından ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
Sayın DESTES,

Teknik Hizmetler Sınıfına dahil Tekniker unvanlı bir kadroda görev yapıyor olmanız durumunda, Çevre Mühendisi olarak mezun olduğunuzda, zam ve tazminatlar bakımından hakkınızda Mühendisler için belirlenen zam ve tazminatlar uygulanacaktır. Ayrıca memuriyet başlangıç derecenize göre derece ve kademeniz yeniden belirlenecek ve daha ileri bir dereceye yükselmeniz de intibak düzenlemeleri çerçevesinde söz konusu olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: destes

Çok
4 yıl 8 ay önce - 4 yıl 8 ay önce #6549 Yazan: semazen
Son Düzenleme: 4 yıl 8 ay önce Düzenleyen:semazen

Çok
4 yıl 8 ay önce #6574 Yazan: destes
destes tarafından ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim..konuyla ilgili bir sorum daha olacak ama çevre mühendisliği kadrosuna geçiş iin ünvan değişikliği sınavına girmem gerekirmi ve mühendis kadrom verilmese dahi mühendis maaşı alabilirmiyim yoksa kısmi miktarda artışmı olur

Çok
4 yıl 8 ay önce #6575 Yazan: papatya
papatya tarafından ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
Sayın DESTES,

Belirttiğiniz durumun gerçekleşmesi halinde, Mühendis kadrosuna atanmasanız bile Mühendis için belirlenen zam ve tazminatlardan aynı şekilde yararlanırsınız.. Ek göstergeniz ve ek ödemeniz ise Tekniker kadronuz üzerinden ödenecektir.

Mühendis kadrosuna atanmanız ise unvan değişikliği sınavı ile mümkün olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: destes

Çok
4 yıl 8 ay önce #6580 Yazan: destes
destes tarafından ünvan değişikliği konusunda yanıtlandı
İlginize ve vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim sizi meşgul etmek istemiyorum ama bilinçlenmek içinde sizin bilginizden istifade etmek istiyorum..sorum şu ben 8/3 derecede tekniker kadrosundayım daha önceleri büro personeli olan arkadaşlarla denge tazminatı arasında 180 tl gibi fark olmasına ragmen şimdi aynı alıyoruz denge tazminatım 617 tl bu normalmi yoksa bi yanlışlık varmı? Şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar

Sayfa oluşturma süresi: 0.661 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.