logo yeni

calisanlar2 copy

programcıların şube müdürü olabilme kriterleri

Çok
6 yıl 10 ay önce #6426 Yazan: aslı2001
Görevde yükselme sınavı sonucunda şube müdürü olabilme kriterleri neden aynı değil? Mesela bazı kurumlardaki programcılar şube müdürlüğü sınavına alınmamaktadır. Niçin??

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 10 ay önce #6428 Yazan: turanaga
Yaklaşık 6 ay önce görevde yükselme Genel Yönetmeliğinde yapılan değişiklikten sonra aslında bu sınırlama kalktı. Ama kurumlar yine de bazı unvanlara atayacakları personelde bazı şartlar arayabilecek. Ancak kurumların eski yönetmeliklerinde hala eski şartlar duruyor ve buna göre sınav yapmaları söz konusu olmayacak.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 10 ay önce #6449 Yazan: emircan alim
kurumunuza baskı yapmanız lazım görevde yükselme yönetmeliğini değiştirmesi için. bu konu kurumların kendi ihtiyaçlarına göre düzenleyebilecekleri konular olduğu için sınırlama yoktur. o yüzden kurumlar farklı nitelikler arıyorlar

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 10 ay önce #6452 Yazan: Kül Tigin
Görevde yükselme ve unvan değişikliğine dair genel yönetmelik "Müdür, Şube Müdürü, Başmühendis, (…) (1), Araştırmacı, Eğitim Uzmanı, Uzman, Müdür Yardımcısı, Çözümleyici ve bu düzeyde bulunan görevler ile daha üstü görevlere atanabilmeleri için en az dört yıllık yüksek öğrenim" şartını getirmiştir. Dolayısıyla kurumlar kendi yönetmeliklerini çıkarırken bu şarta dikkat ederek kendi düzenlemelerini yapmaktadırlar.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.140 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.