logo yeni

calisanlar2 copy

2014 YILINDA SAĞLIK BAK. GÖREVDE YÜKSELME SINAVI YOK

Çok
7 yıl 2 ay önce - 7 yıl 2 ay önce #4907 Yazan: QIRIX
AZ ÖNCE ESKİ MEMUR SİTESİNDE BİR ARKADAŞ YAZMIŞ, DEDİĞİ ADRESEDE BAKTIM.HAKİKATEN 2014 YILINDA SAĞLIK BAKANLIĞINDA HEM GÖREVDE YÜKSELME SINAVI YOK; HEMDE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI YOK.

AŞAĞIDAKİ ADRESTE APAÇIK HERŞEY BELLİ.


http://www.saglik.gov.tr/TR/dosya/1-88059/h/2014-yili-hizmet-ici-egitim-plani.pdf


GÖREVDE YÜKSELMEYİ BEKLEYENLERE VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINI BEKLEYENLERİN KUL HAKKINI YİYENLERİ YARADANA HAVALE EDİYORUM.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)
Son Düzenleme: 7 yıl 2 ay önce Düzenleyen:QIRIX

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 ay önce #4909 Yazan: ssuzan
bende baktım plana ancak görevde yükselmede eğitimi kaldırıldı diye biliyordum bu sitede okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. öyleyse burada eğitim planında yer almaması görevde yükselme olmayacağı anlamına gelmeyebilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 ay önce #4921 Yazan: NEDVED
DOĞRU, GÖREVDE YÜKSELME SINAVI EĞİTİMİ KALKTI.DOLAYISIYLA 2014 HİZMET İÇİ EĞİTİM PLANLAMASINDA ZATEN OLMASI HATA...çÜNKÜ GÖREVDE YÜKSELME SINAVI EĞİTİMİ OLMAYACAK.DİREK SINAVI OLACAK.ssuzan Yazan:: bende baktım plana ancak görevde yükselmede eğitimi kaldırıldı diye biliyordum bu sitede okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. öyleyse burada eğitim planında yer almaması görevde yükselme olmayacağı anlamına gelmeyebilir.


(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 ay önce #4949 Yazan: metinc
genelde hükümetler son senelerinde mümkün olduğunca kadrolaşırlar. zaten görevde yükselmede yeni değişiklikte kadrolaşmaya imkan veriyor. o yüzden 2014 yılında mutlaka görevde yükselme olur tahminim bütün kurumlar için

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.148 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.