logo yeni

calisanlar2 copy

GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI

Çok
7 yıl 3 ay önce #3514 Yazan: aslan35
BEN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI TAŞRA TEŞKİLATINDA 657'YE TABİ KADROLU VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI İLE ŞEFLİK KADROSUNA ATANIRSAM YER DEĞİŞTİRME SURETİ İLE İZMİR AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ATANMAK İSTEDİĞİMDE İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN DE ŞEFLİK KADROSU İÇİN PERSONEL İSTEMESİ GEREKİYOR MU?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #3525 Yazan: metinc
Uygulama öyle olmuyor maalesef. Kurumlar hangi illerde boş kadroları varsa onlara göre sınav açıyor ve kazananlarıda o illere atıyorlar.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4137 Yazan: yasmin
Sayın Maliye Bakanımız ne zaman Maliye Bakanlığı Muhasebe ve Milli Emlaktaki personeli için getirdiği yükselme engelini kaldıracak. Bütün kurumlarda yükselme kurum içinden de kurum dışından da yapılıyor. Ama nedir bu bizim Gelir İdaresi ile gider İdaresi arasındaki muamele farkı. Bir tek Gider İdaresinde sadece dışardan uzman alınıyor. Peki kurum içinden kendini geliştirmiş 35 yaş ve üstü personel ne yapsın. Artık son durak bu, ben hiç bir şey olmayayım, memur olarak emekliliğimi mi bekleyeyim, desin. Yazık bize ya.Bedava bir şey istemiyoruzki. Düzenli olarak UZMANLIK SINAVI kurum içinden açılsın istiyoruz. Zaten hak eden kazanacak. Haketmeyen yine bekleyecek. Sayın Bakanım lütfen sesimizi duyun.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4139 Yazan: birgul
Gelir İdaresi personeline tanınan ayrıcalık, Maliyenin diğer birimlerindeki personele de tanınmalı. Adalet bunu gerektirir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4140 Yazan: elbetbirgün61
çok şükür maliye den arkadşlar d ayazdı bende giderdeyim inşallah gelire gecececm artık gider bölümü diye bişey kalmadı

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce #11275 Yazan: hasan002
Bir il özel idaresinde V.H.K.İ olarak çalışmaktayım.mahalli idareler genel müdürlüğünden çalışmakta olduğum kuruma görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı yazısı gelmiş ve bu yazı kurum içinde hiç kimseye duyurulmadan sadece 2 kişinin başvurusu alınıp gönderilmiş,ve bundan benim ve arkadaşımım başvuru bittikten sonra haberi oldu,bundan sonra kurumda bir dilekçeyle başvursak bir hak iddia edebilirmiyiz?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.176 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.