logo yeni

calisanlar2 copy

Ünvan değişikliği tercihlerinde hangi hizmet süresi baz alınacak

Çok
1 yıl 7 ay önce #17652 Yazan: Krvtmrt
Merhaba. Bakanlığımızın açmış olduğu görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavında sözlü sınav tamamlanmış durumda. Sınav sonucunda yazılı, sözlü sınav puanları ve hizmet süresinin bulunduğu bir liste yayınlanacak. Sizlerin de bildiği gibi 8 sene hizmet süresi olan personel 3. Ve 4. Dereceli kadroları tercih edebiliyor.
Şimdi benim sorum şu: Tercihlerde bu açıklanan nihai listedeki hizmet süreleri mi esas alınacak yoksa tercih haftasındaki hizmet süresi mi. Bu konuyu aydınlatırsanız çok sevinirim benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 7 ay önce #17655 Yazan: muna
Açıklanacağını belirttiğiniz listede hizmet süresi nasıl belirtilmiş ise tercihin de ona göre yapılması gerekecektir. Ancak, listede ayrıca listenin açıklanma tarihi ile tercih tarihi arasında hizmet yılı süresi değişeceklerin durumuna ilişkin bir açıklama getirilmiş ise, o durumda da tercih aşamasındaki hizmet süreniz dikkate alınabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Krvtmrt

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 7 ay önce #17656 Yazan: Krvtmrt
Çok teşekkür ederim...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.132 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.