logo yeni

calisanlar2 copy

görevde yükselme terchi nasıl yapılır

Çok
6 ay 1 hafta önce #17487 Yazan: ali01
meb de görevde yükselme sınavına girdim önümüzdeki günlerde inşALLAH tercih yapacağım merak edip öğrenmek istediğim 10 derececedeyim istediğim il de 10.7.5 dereceleri yazıyor ve kaç kişi alınacağının sayıları ben 10 .derecede olduğuma göre hangi dereceyi tercih edebileceğim şunun için soruyorum bulunduğun derecenin 3 altı üstü gibi söylemler var bu arada tek bir dersten aöf bitireceğim 2 yıllık buda etkilermi değerli bilğileriniz için şimdiden çok teşekür ederim saygılar

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 ay 1 hafta önce #17489 Yazan: osman1
osman1 tarafından görevde yükselme terchi nasıl yapılır konusunda yanıtlandı
Hayırlı olsun.
10.derecede olduğunuz için 9, 8 ve 7. dereceli kadrolara da atanabilirsiniz. Bu tip atamalarda atandığınız derecenin size bir kazancı olmaz. Sadece kadro olarak ileri derecede olursunuz.
yıllık yükseköğrenim bitirdiğinizde, hakkınızda intibak işlemi yapılıp da daha ileri bir seviyeye ulaşırsanız, atamanızın yapılacağı kadro derecesi de buna göre değişebilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.146 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.