logo yeni

calisanlar2 copy

Üniversite TH sınıfında teknisyenlikten yükselme

Çok
10 ay 6 gün önce #17194 Yazan: kayakka
Merhaba. Konuyu çeşitili şekillerde aratmama rağmen yardımcı olabilecek kadar detaylı bir bilgi bulamadım. Eğer yardımcı olabilirseniz soruma sevinirim.

Bir devlet ünisinde kimya teknisyeni olarak görev yapmaktayım. Doktora yapıyorum aynı zamanda. Lisans olarak kimya öğretmenliği bölümü mezunu olduğumdan ötürü Kimyagerlik gibi kadrolara görevde yükselme ile yükselemiyorum çünkü eğitim fak. mezuniyeti teknik sayılmıyor vs. Şu noktada yükselebileceğim her hangi bir kadro var mıdır? Yeni bir kadro açılması söz konusu değil, o nedenle kurum içinden yükselebilirim ancak ve bu kadro ve bu eğitimle seçenekler nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
10 ay 6 gün önce #17195 Yazan: osman1
YÜKSEKÖĞRETİM ÜST KURULUŞLARI İLE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI PERSONELİ GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YÖNETMELİĞİNDE (http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.19573&MevzuatIliski=0&sourceXmlSearch=y%C3%BCksek%C3%B6%C4%9Fretim%20%C3%BCst)
hangi görevlere hangi eğitime sahip olanların ve hangi görevlerde bulunanların atanabileceği belirtilmiştir. Bunun dışında ise görevde yükselme sınavına tabi olmayan kadrolara, gerekli şartları taşımanız halinde kurumunuzun takdiriyle atanmanız mümkün olabilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.197 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.