logo yeni

meb görevde yükselme

Çok
1 ay 5 gün önce #17078 Yazan: mustafa_nrs
meb görevde yükselme, mustafa_nrs tarafından oluşturuldu
merhaba..
meb de memur olarak görev yapmaktayım. ekte sunmuş olduğum kılavuzda belirtildiği gibi görevde yükselme sınavı bakanlığımızca yapılacaktır. şef kadrosuna başvurmak istiyorum. şartlara baktığımda devlet memurluğunda 5 yıl çalışmış olma şartı var son başvuru günüdür.(24.10.2018) .Fakat benim memuriyet başlangıcım 15.11.2013 görünüyor ama öncesinde 28.08.2013 - 15.11.2013 tarihleri arasında 4/b'li olarak görev yaptım.daha öncede askerliğimi asteğmen olarak 01.09.2012-31.08.2012 süresince 1 yıl yaptım. acaba bu süreler memuriyet olarak değerlendirilerek bende bu görevde yükselme sınavına başvuru yapabilme hakkım var mıdır?

bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim....

Bu iletiye ekli bir görsel var.
Görebilmek için oturum ya da hesap açın.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
Çok
1 ay 4 gün önce #17081 Yazan: mustafa_nrs
mustafa_nrs tarafından meb görevde yükselme konusunda yanıtlandı
burda kurum görüşüne bırakmış olayı doğru mudur?

Çok
1 ay 4 gün önce #17084 Yazan: metinc
metinc tarafından meb görevde yükselme konusunda yanıtlandı
Dpb görüşündeki gibi askerlik süresinin alt görev çalışma süresinin hesabına dahil edilmeyeceği, sözleşmeli geçen sürelerde ise sözleşmeli unvanının kadro unvanıyla aynı unvanlı pozisyonda görev yapmış olma şartıyla geçerli kabul edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ancak kurum uygulamanız farklı olabilir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.714 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.