logo yeni

Sözlü sınavın puan hesaplaması

Daha
3 hafta 4 gün önce #16433 yazan Fatihefe71
Fatihefe71 konu oluşturdu: Sözlü sınavın puan hesaplaması
Arkadaşlar görevde yükselme sınavına girdim 87 puan aldım. Sonra sözlü sınava aldılar bizi 5 kişilik komisyon vardı soruları tek kişi sordu toplam 10 sorudan 6veya 7sini yaptım. Bu durumda sınav kurulunun puan hesaplaması nasıl oluyor sadece sorulara göre mi puan veriyor, yoksa liyakat, kılık kıyafet,öz güven felan işe yarıyor mu ? Kısaca; sözlü sınavı puan hesaplaması nasıl oluyor.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 hafta 4 gün önce #16434 yazan kuzey
kuzey konu cevapladı: Sözlü sınavın puan hesaplaması
sözlü sınavda üyelerin hepsinin soru sorması gerekmediği gibi, sorulan soruları doğru bilmek de tek başına yeterli olmayacaktır. Sözlü sınav puanının belirlenmesinde somut kriter bulunmadığından, puan nasıl hesaplanıyor konusunda net bir şey söylemek mümkün değil. Başka hususların yanı sıra üyelerin o anki ruh hali, yorgunluk, havanın sıcak veya soğuk olması gibi hususlar bile yapılacak değerlendirmeyi etkileyebilir diye düşünüyorum

Daha
3 hafta 4 gün önce #16435 yazan Fatihefe71
Fatihefe71 konu cevapladı: Sözlü sınavın puan hesaplaması
Teşekkürler ayrıca yazılı sınav puanı veya yazılı sınav sıralaması sözlüde etki olurmu + yönde

Daha
3 hafta 4 gün önce #16436 yazan kuzey
kuzey konu cevapladı: Sözlü sınavın puan hesaplaması
Aşağıda adresini vereceğim sayfa, sözlü sınav ve kazanma puanı hesaplamasına ilişkin bazı bilgileri içermektedir.

https://memurunyeri.com/memur/gorevde-yukselme-haberleri/15198-gorevde-yukselme-sinavlarinda-kac-puan-almak-gerekir.html

Sayfa oluşturma zamanı: 0.511 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.