logo yeni

calisanlar2 copy

Emsal

Çok
2 yıl 4 ay önce #15639 Yazan: MGÜL33
MGÜL33 tarafından Emsal konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar benim hesabım şöyleydi:
benimle birlikte 2009 da önlisans mezunu olarak memurluğa başlayan bir tekniker hiç ara vermeden dgs ile mühendisliğe devam ederse(intibak+2 yıl=3 yıl) 2012 haziranda mezun olur ve 2012 temmuz da göreve başlasa 2017-2012 arası 5 yıl hizmeti olacak.
8-1 den başlayan bir mühendis 5 yıl sonra 7-3 dereceye gelir.1 derece devlet verince 6-3 olur.1 kademe askerlikten dolayı(askerlik 2005 de yapıldı)5-1 olur.1 kademe hazırlıktan dolayı 5-2 olur.yani benim emsalim 5-2 olur.bilmiyorum hesabım doğrumu?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 4 ay önce #15640 Yazan: nazli
nazli tarafından Emsal konusunda yanıtlandı

MGÜL33 Yazan:: Arkadaşlar benim hesabım şöyleydi:
benimle birlikte 2009 da önlisans mezunu olarak memurluğa başlayan bir tekniker hiç ara vermeden dgs ile mühendisliğe devam ederse(intibak+2 yıl=3 yıl) 2012 haziranda mezun olur ve 2012 temmuz da göreve başlasa 2017-2012 arası 5 yıl hizmeti olacak.
8-1 den başlayan bir mühendis 5 yıl sonra 7-3 dereceye gelir.1 derece devlet verince 6-3 olur.1 kademe askerlikten dolayı(askerlik 2005 de yapıldı)5-1 olur.1 kademe hazırlıktan dolayı 5-2 olur.yani benim emsalim 5-2 olur.bilmiyorum hesabım doğrumu?

Emsalinizin askerlik yapacak vakti olmayacağından, askerlik süresini dahil etmeniz uygun olmayacaktır. Ayrıca, üst öğrenimin dgs olması nedeniyle intibak işleminin başlama noktasının farklı olması gerekecektir. Emsale takılmanız da söz konusu olmayacağınızdan, 5/1'de olmanız gerekebilir (hazırlık sınıfının hangi aşamada görüldüğü de önemli tabi)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: MGÜL33

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.132 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.