logo yeni

Ünvan değişikliği sınavı

Daha
10 ay 2 hafta önce #15611 yazan hasan002
hasan002 konu oluşturdu: Ünvan değişikliği sınavı
Bir mahalli idarede(il özel idaresi) V.H.K.İ ünvanında 2011 yılından itibaren kadrolu olarak görev yapmaktayım ve "Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama" bölümü önlisans(2 yıllık) mezunuyum.
Çalıştığım kurumda "Tekniker" kadrosu var fakat "Bilgisayar Teknikeri" olarak geçmiyor Sadece TEKNİKER olarak geçiyor. Sorum şu: Kurumda ünvan değişikliği için sınav açılsa ben bu tekniker kadrosuna başvurabilir miyim bilgisayar teknikeri olarak?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 2 hafta önce #15612 yazan metinc
metinc konu cevapladı: Ünvan değişikliği sınavı
Zaten kadro tekniker olarak geçer, dolayısıyla her türlü tekniker o kadroda istihdam edilebilir. Bu sebeple başvurabilirsiniz.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 2 hafta önce #15613 yazan hasan002
hasan002 konu cevapladı: Ünvan değişikliği sınavı
Yani demek istediğim tekniker olması bilgisayar teknikeri kadrosu illa ihdas edilmesi şart değil demi ,yani sınav açılsa ben başvurabilirmiyim?ayrıca söylediğinizi kanıtlar nitelikte yazı,kaynak,görüş elinizde varsa burdan paylaşabilirmisiniz

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 2 hafta önce #15614 yazan metinc
metinc konu cevapladı: Ünvan değişikliği sınavı
Kamuda teknikerler için 3 kadro çeşidi vardır. Sağlık teknikeri, veteriner sağlık teknikeri ve tekniker şeklinde. İlk ikisinde çalışabilecek olanlar bellidir zaten. Kalan tüm teknikerler ise düz Tekniker kadrosunda istihdam edilir. Pek tereddüt edilen bir konu olmadığı için yazı vs. bulman zor olur
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hasan002

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 2 hafta önce #15616 yazan htemel
htemel konu cevapladı: Ünvan değişikliği sınavı

metinc yazan: Kamuda teknikerler için 3 kadro çeşidi vardır. Sağlık teknikeri, veteriner sağlık teknikeri ve tekniker şeklinde. İlk ikisinde çalışabilecek olanlar bellidir zaten. Kalan tüm teknikerler ise düz Tekniker kadrosunda istihdam edilir. Pek tereddüt edilen bir konu olmadığı için yazı vs. bulman zor olurHocam kurumlar ilana çıkarken sınıfı,unvanı,birimi,adeti ve nitelikler diye bölümler yazarak ilana çıkılıyor.
Tekniker kadrosuna şartları tutanlar başvuruda bulunabilir fakat nitelikler kısmında sadece Elektrik bölüm mezunu yazdığından dolayı bu şartı taşımayanların başvuruları reddediliyor. Kurumların nitelik belirtme gibi hakları varmı? Dayanağı nedir bu konuda bir kaynak bulamadım.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.507 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.