logo yeni

yhs den bilgisayar sertifikasıyla bilg. işlet.ne geçiş?

Çok
5 yıl 1 ay önce #1765 Yazan: ufo34
arkadaşlar kadrom yhs kısa bir süre önce egm den üniversiteye kurumlar arası geçiş yaptım. burada personel şube de bi arkadaşın söylediği sevindirik etti yanlız kafamda soru işaretleri hala var. eger bilgisayar kursu sertifikan varsa ocaktan sonra yeni açılan kadroda, sınavsız bilgisayar işletmenliği kadrosuna geçiş yapabiliyormuşum. egm den geldiğim için bu tar şeylere pek alışık deilim.bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olrsa sevinirim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #1767 Yazan: kenan sever
Bana pekte inandırıcı gelmedi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #1768 Yazan: ufo34
ama burda çok geçen oldu dedi. şuan kadro yok yıl başından sonra açılır dedi. acaba teknisyen yardımcısı kadrosunu kendisi gibi normal insan mı sanıo anlamadım bizim kadronun ne oldugunu pek bilmiyolarda?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #1770 Yazan: kemal cebi
Üniversiteler için var olan görevde yükselme yönetmeliğine bak ama çok büyük ihtimalle teknisyen yardımcısı kadrosundan bilgisayar işletmeni kadrosuna geçiş görevde yükselme kapsamındadır. Belkid ediğin gibi teknisyen yardımcısı kadrosunun yh oldugunu bilmiyordur. Sınavsız geçebileceğini bende düşünmüyorum açıkcası

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #1779 Yazan: ufo34
hadi ya bi umut işte saolun yinede.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #1780 Yazan: QIRIX
normal prosedüre aykırı..


yalnız bir yolu var... o yol ilede kurumlar arası geçişte başvurunca ve o kurum seni o kadroda kabul ediyorsa olur. sen şuan madem kurum değiştirdin artık olmaz.

Egm'den üniversiteye geçerken bilgisayar işletmeni sertifikandan ziayade önlisan bilgisayar programcılığı mezunu olsaydın ve üniversiteye bilgisayar teknikeri veya elektirk teknikeri v.s olarak başvursaydın ve üniversite seni o şekil kabul etmiş olsaydı, egemde muvaffakat verseydi olurdu. muvaffakat vermeseydi bile mahkemeyle giderin.

iş seni o şekil kabul edecek kurum bulmakta.

buna 657 kanunun 74 maddesi olanak veriyor.


gir yardımcı hizmetler sınıfı forumunda bununla ilgili bir başlık var...

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.693 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.