logo yeni

ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ

Daha
3 hafta 6 gün önce #15479 yazan MUSTAFA bolat
MUSTAFA bolat konu oluşturdu: ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ
657 YARDIMCI HİZMETLER SINIFI MEMURUYUN GENEL İDARİ HİZMETLER SINIFINA NASIL GEÇİŞ YAPABİLİRİM TAKİP EDECEĞİM YOL NEDİR.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 hafta 6 gün önce #15480 yazan metinc
metinc konu cevapladı: ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ
Yardımcı hizmetler sınıfındaki kadrolardan Genel İdare Hizmetleri sınıfındaki kadrolara atanmak için görevde yükselme sınavına girmelisin. Kurumunun açacağı görevde yükselme sınavlarını takip etmen gerekli.

Daha
3 hafta 5 gün önce #15484 yazan mtuncer_06
mtuncer_06 konu cevapladı: ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ
ilk önce kurumun herhalde en az lise mezunu ister.mezuniyet durumunuz nedir.belki teknik lise yada teknik m.y.o mezunu iseniz ünvan değişikliğine girebilirsiniz. mezuniyetiniz düz lise ise sadece görevde yükselme sınavına katılabilirsiniz.

Daha
3 hafta 1 gün önce #15510 yazan Yusuf04
Yusuf04 konu cevapladı: ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ
Merhaba arkadaşlar. Ben daha yeni 10 günlük 567 yardımcı hizmetler olarak cte ye şoför olarak başladım. Ve önlisans shmyo tıbbi dokümantasyon mezunuyum, acaba idare hizmetlerine veya unvan değişikliği yapma şansım varmı ? . Birde başka sehire geçme imkanı nasıl olur bu hususlarda aydinlatirsaniz sevinirim. Unutmadan 3 yıllık sgk gecmisim var , bunu hizmet birlestirimine tabi tutsam bu konularda faydası olurmu bana. Şimdiden teşekkürler .

Daha
3 hafta 1 gün önce #15511 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ

Yusuf04 yazan: Merhaba arkadaşlar. Ben daha yeni 10 günlük 567 yardımcı hizmetler olarak cte ye şoför olarak başladım. Ve önlisans shmyo tıbbi dokümantasyon mezunuyum, acaba idare hizmetlerine veya unvan değişikliği yapma şansım varmı ? . Birde başka sehire geçme imkanı nasıl olur bu hususlarda aydinlatirsaniz sevinirim. Unutmadan 3 yıllık sgk gecmisim var , bunu hizmet birlestirimine tabi tutsam bu konularda faydası olurmu bana. Şimdiden teşekkürler .

Memuriyete yeni başladığınız için, öncelikle adaylığınızın kalkması ve sonra da kurumunuzun özel yönetmeliğinde belirtilen şartlarla görevde yükselme veya unvan değişikliği sınavına girerek kadronuzu değiştirmeniz mümkün olabilir.
Özel sektör hizmetinizi birleştirmeniz, bu hizmetlerinizin ilgili olduğu sağlık veya teknik hizmetlerde bir kadroya geçtiğinizde memuriyet haklarınıza katkısı olabilir.

Daha
3 hafta 10 saat önce #15514 yazan Yusuf04
Osman1 abi benim özel değil . Ben milliegitimde öğretmenlik yaptım ordan sigorta var 3 yıl. Etkisi olmazmi . Özel değil yani

Daha
3 hafta 5 saat önce #15515 yazan osman1
Görevde yükselme ve unvan değişikliğinde aranan hizmet süresi şartına kamu kurum ve kuruluşlarında geçen süreler dahil edilir.
Adaylığınız kalktıktan sonra, görevde yükselme veya unvan değişikliği sınavlarına girmeniz, ilgili unvan için Yönetmeliğinizde aranan şartları taşıyor olmanız durumunda, mümkün olabilecektir.

Daha
2 hafta 6 gün önce #15516 yazan Yusuf04
Abi biraz daha anlaşılır olursan sevinirim . Simdi ben ceza evinde şoför oldum yeni bir haftadır ve 4/b yani sözleşmeliyim adaylık varmı bizde bazıları yok diyor. İkincisi bu var olan hizmetim Milli eğitim den öğretmenlikten gelen sigorta, bu başka kurum olduğu için sağılırmi hizmet suresi yerine , etki edermi yani unvan değişikliği veya yükselme sınavına. Onu net olarak bilemiyoruz.

Daha
2 hafta 6 gün önce #15517 yazan osman1
Daha önceki cevapları devlet memuru olduğunu düşünerek yazmıştım.
4/B sözleşmeli okarak çalışıyorsanız görevde yükselme veya ünvan değişikliği hükümleri hakkınızda uygulanmaz.

Daha
2 hafta 5 gün önce - 2 hafta 5 gün önce #15518 yazan ali SOYDAN
ali SOYDAN konu cevapladı: ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ
MERABA Bİ KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM BEN LİSANS HEMŞİRE 4B OLRAK ATANDIM SANIRIM 4 YIL 4B OLARAK KALACAM BİR DE LİSANS SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ BİTİRDİM İKİSİDE AYNI KURUMDA İŞ YAPIYOR NASIL GEÇEBİLİRİM 4B BUNA ENGEL Mİ
4/B'linin sadece aynı kurum içindeki nakli yapılabilmektedir. Başka bir kuruma naklen gitmek mümkün değildir. Sağlık Bakanlığı uygulamaısnda, Sağlık Bakanlığı, TKHK, THSK aynı kurum kabul edilmektedir.
şekline bi madde gördüm bunun için belli bi süre beklemem gerekiyor bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden tşkrler
Son Düzenleme: 2 hafta 5 gün önce yazan ali SOYDAN.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.391 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.