logo yeni

Sınavsız Unvan Değişikliği

Daha
9 ay 1 hafta önce #14795 yazan meh33
meh33 konu oluşturdu: Sınavsız Unvan Değişikliği
Kamu Hastaneleri Birliği Atama Ve Özlük İşleri Yönergesi Madde 13'de (Sınav kapsamında olmayıp unvan değişikliği yapılacak personelin, onaylı hizmet belgesi, ilgili mevzuatında istenen belgeler ile birlikte genel sekreterliğin teklif yazısı Kurum Başkanlığına gönderilir. Kurum Başkanlığınca uygun görüldükten sonra genel sekreterlik tarafından İnsan Kaynakları Yönetim Sisteminde atama kararı oluşturulur ve kadronun Kurum Başkanlığınca onaylanmasından sonra işlem sonuçlandırılır.) diye yazılıyor. Not: Unvanım teknisyen ayrıca iki yıllık bitirdiğimden tekniker haklarından faydalanıyorum bu durumda madde 13'e göre tekniker unvana geçebilir miyiz yoksa bu maddede ne demek isteniyor? Teşekküler

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
9 ay 1 hafta önce #14797 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: Sınavsız Unvan Değişikliği
Söz ettiğiniz hüküm, sizin durumunuzla ilgili değil. Teknisyen kadrosunda iken tekniker kadrosuna atanabilmek için, eğitim şartının yanı sıra unvan değişikliği sınav şartı da aranıyor. Tekniker zam ve tazminatlarından yararlanıyor olmak da tekniker kadrosuna sınavsız atanmaya imkan vermez.
Maddede belirtilen husus, sınavsız unvan değişikliği yapılabilecek hallere ilişkin. örneğin daha önce tekniker kadrosunda görev yapmış bir kişi şef olarak çalışıyorsa, unvan değişikliği sınavına girmeden yeniden tekniker kadrosuna atanabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: meh33

Daha
9 ay 1 hafta önce #14799 yazan meh33
meh33 konu cevapladı: Sınavsız Unvan Değişikliği
anlaşıldı teşekkürler

Sayfa oluşturma zamanı: 0.336 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.