logo yeni

ünvan değişikliği hk.

Daha
1 yıl 11 ay önce #13946 yazan suphi
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
2008 elektronik teknikerliği mezunuyum 2012'de bilgisayar işletmeni olarak memuriyete başladım.2016 yılında endüstri mühendisliğini bitiriyorum. sorum şu :
1- açılacak bir ünvan değişikliği sınavında teknikerlik ya da mühendislikten herhangi birine girebilirmiyim (mühendislik bitirdim diye teknikerlik ünvan değişikliği sınavına girebilme hakkımda bir problem oluşur mu?)
2- mühendislik mezuniyetimden sonra ünvan değişikliği ile tekniker ünvanını alırsam, mühendislik için intibakım yapılır mı ? özlük haklarından faydalanır mıyım? şimdiden teşekkür ederim saygılar..

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 11 ay önce #13948 yazan osman1
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Eğitim durumunuzun ve aranacak diğer şartların uyduğu her sınava başvurabilirsiniz. Mühendisliği bitirmiş olmanız Teknikerlik için açılacak unvan değişikliği sınavına girmenize engel teşkil etmez.

Mühendislik mezuniyeti sonrasında unvan değiştirip tekniker olursanız mühendis zam ve tazminatlarından yararlanabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: suphi

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.555 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.