logo yeni

Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi bölümlerdir ?

Daha
1 yıl 8 ay önce #11816 yazan bir garip yolcu
bir garip yolcu konu oluşturdu: Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi bölümlerdir ?
Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangisidir.
Lise mezunu teknisyen olarak görev yapmaktayım,Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi okullardır.
Ayrıca teknisyenlikte ilerlemek için izlemem gereken yollar nelerdir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 8 ay önce #11822 yazan scandisk
scandisk konu cevapladı: Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi bölümlerdir ?
Yapı ressamlığı üst öğrenimi mimarlıktır. Eger önlisans yapı ressamlığı bölümü mezunu isen tekniker kadrosuna atanabileceğini düşünüyorum. Tabi görevde yükselme sınavı ile.

Daha
1 yıl 8 ay önce #11825 yazan nilüfer
nilüfer konu cevapladı: Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi bölümlerdir ?

bir garip yolcu yazan: Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangisidir.
Lise mezunu teknisyen olarak görev yapmaktayım,Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi okullardır.
Ayrıca teknisyenlikte ilerlemek için izlemem gereken yollar nelerdir.

Üst öğrenimin hangi yönüyle etkilerini sorduğunuza bağlı olarak, bitireceğiniz üst öğrenimler farklı etki yapabilecektir.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Daha
4 ay 1 gün önce #15152 yazan bir garip yolcu
bir garip yolcu konu cevapladı: Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi bölümlerdir ?
yapı ressamlığı lise mezunuyum,açık öğretimden 2 yıllık teknik okulu hangisini okursam teknikerin zam ve tazminatını alırım. Teşekkürler.

Daha
4 ay 1 gün önce #15153 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi bölümlerdir ?
Teknik olan herhangi bir bölümü bitirip (yapı alanında olması şart değil) Tekniker unvanı alınca, Teknik Hizmetler Sınıfında Teknisyen kadrosunda iken Tekniker zam ve tazminatlarından yararlanılabilir.

Daha
4 ay 21 saat önce #15161 yazan mtuncer_06
mtuncer_06 konu cevapladı: Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi bölümlerdir ?
arkadaşlar ben teknikerim şimdi senin soruna gelince.ilk önce aöf den sana iki bölüm verceğim 1.tarım ,2. ise Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı bitirdiğin taktirde hemen maaşın tam olarak olmasada tekniker maaşı alırsın (yapıi şlerinde tekniker arazi tazminatını alamıyorsun).Daha sonrada başka bir seçenek her hangi bir m.y.o elektrik,motor,iklimlendirme,yapı vb gibi bölüm mezunu olman gerekiyor hangisini seçersen seç üst öğrenim.İmkanın ve kabiliyetin varsa her hangi bir mühendislik fakültesi okuyabilirsin branş önemli değil.

Daha
4 ay 11 saat önce #15171 yazan bir garip yolcu
bir garip yolcu konu cevapladı: Yapı Ressamlığı bir üst öğrenimi hangi bölümlerdir ?
Teşekkürler verdiğiniz cvp lar için yapı islerinde çalışıyorum 2 bölümden birini seçip okuyacagiz artık açık öğretimden ins.

Daha
3 ay 4 hafta önce #15182 yazan bir garip yolcu
Papatya hanım sizinde bilgilerinizden faydalanmak isterim şimdiden tesekkurler.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.367 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.