logo yeni

calisanlar2 copy

3 Üst Derece

Çok
4 yıl 6 ay önce #11083 Yazan: Edirneden
Edirneden tarafından 3 Üst Derece konusunda yanıtlandı

nazli Yazan:: Memurluk için yapılan görevde yükselme sınavının sonucu belli olmuşsa, atama yapmak için başka bir sınavın sonucunun belli olmasını beklemeye gerek olmaz. Başarı sıralaması belli olduktan sonra en kısa süre içerisinde atama yapılması gerekir. Atamanızın çok fazla geciktirileceğini düşünmüyorum.
Kazanılmış hak aylık dereceniz 11 olduğundan, 3 derece ilerideki bir kadroya atanmanız mümkün olabilmekle birlikte, aylık ücretiniz kazanılmış hak aylık derece/kademenize göre ödenecektir.

Cevaplarınızla beni aydınlattığunız için teşekkür ederim. Sınav Sonuçları 1 Nisan günü kurumun internet sayfasında yayınlandı. Fakat itiraz süresi ve itirazları değerlendirme süreleri verilmişti.bu süreler 22 Nisan'da doldu.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 6 ay önce #11084 Yazan: nazli
nazli tarafından 3 Üst Derece konusunda yanıtlandı
Önümüzdeki 4 gün içerisinde atamanızı yaparlar diye düşünüyorum.

Çok
3 yıl 9 ay önce #12974 Yazan: levent
levent tarafından 3 Üst Derece konusunda yanıtlandı
Sayın Papatya hanım sadece teyit etmek maksadıyla soruyorum 2016 MEB görevde yükselme şef memur atama klavuzunu sitenizde yayınlamışsınız teşekkür ederiz.
sorum şu : vhki iken şeflik sınavını kazandım kademe derecem 7/3 ü maaş derecem 7 tercih işlemleri için 3,4. ve 5 derecelerden tercih hakkı vermişler ben üç üst dereceye kadar tercih yapabileceğimi düşünüyorum.7-6-5- ve 4 derecelerdeki kadroları yazabilirmiyim teşekkürler

:)

Çok
3 yıl 9 ay önce - 3 yıl 9 ay önce #12975 Yazan: metinc
metinc tarafından 3 Üst Derece konusunda yanıtlandı

levent Yazan:: Sayın Papatya hanım sadece teyit etmek maksadıyla soruyorum 2016 MEB görevde yükselme şef memur atama klavuzunu sitenizde yayınlamışsınız teşekkür ederiz.
sorum şu : vhki iken şeflik sınavını kazandım kademe derecem 7/3 ü maaş derecem 7 tercih işlemleri için 3,4. ve 5 derecelerden tercih hakkı vermişler ben üç üst dereceye kadar tercih yapabileceğimi düşünüyorum.7-6-5- ve 4 derecelerdeki kadroları yazabilirmiyim teşekkürler

68/B maddesine göre, yani torba kadro ile 3-4 üncü derecelere atanma hakkın varsa o dereceleri tercih edebilirsin. Yoksa sadece 5-6-7 inci derece kadroları tercih etmen gerekir.
Son Düzenleme: 3 yıl 9 ay önce Düzenleyen:metinc

Çok
3 yıl 9 ay önce #12976 Yazan: levent
levent tarafından 3 Üst Derece konusunda yanıtlandı

metinc Yazan::

levent Yazan:: Sayın Papatya hanım sadece teyit etmek maksadıyla soruyorum 2016 MEB görevde yükselme şef memur atama klavuzunu sitenizde yayınlamışsınız teşekkür ederiz.

68/B maddesine göre, yani torba kadro ile 3-4 üncü derecelere atanma hakkın varsa o dereceleri tercih edebilirsin. Yoksa sadece 5-6-7 inci derece kadroları tercih etmen gerekir.

ben 3 dereceye atanamayacağımı düşünüyorum

:)

Çok
3 yıl 9 ay önce #12978 Yazan: metinc
metinc tarafından 3 Üst Derece konusunda yanıtlandı

levent Yazan::

metinc Yazan::

ben 3 dereceye atanamayacağımı düşünüyorum

Durumunu bilmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim B)

Sayfa oluşturma süresi: 0.221 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.