logo yeni

calisanlar2 copy

Programcılara 3600 ek gösterge veriilirse sınavsız atanabilirmi?

Çok
6 yıl 3 ay önce #9195 Yazan: scooby doo
eğer programcı ve çözümleyicilere 3600 ek gösterge verilirse , yani mühendisler ile ths nin aynı bendine alınırlarsa, bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olan programcı ve çözümleyiciler kurumlarındaki boş olan bilgisayar mühendisliği kadrosuna sınavsız geçiş yapabilirler mi? yani bu durumda eşit düzeydeki bir ünvana geçiş yapmış olacak.tşklr

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 3 ay önce #9196 Yazan: metinc
metinc tarafından GÖREVDE YÜKSELME SORU PAYLAŞIMI konusunda yanıtlandı
Kurumlarda bilgisayar mühendisi unvanlı bir kadro bulunmuyor. Mühendis unvanlı kadro bulunuyor. Dolayısıyla böyle bir durumda unvan değişikliği sınavı devreye girecektir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 3 ay önce #9203 Yazan: papatya
papatya tarafından GÖREVDE YÜKSELME SORU PAYLAŞIMI konusunda yanıtlandı
Sayın SCOOBY DOO,
Unvan değişikliklerinde, aynı düzey unvanların hangileri olacağı, hangi unvanlar arasında geçişin sınavla, hangileri arasında geçişin sınavsız olabileceğine ilgili kurumların görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliklerindeki hükümlere göre hareket edilmektedir. İki unvanın ek göstergesinin eşit olması, unvan değişikliği bakımından aynı düzeyde sayılmalarını gerektirmemektedir. Örneğin 1 inci derece memur, şef ve şube müdürü ek göstergesi 2200 olmasına rağmen, görevde yükselmede bu unvanlar aynı seviyede sayılmamaktadır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.130 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.