logo yeni

calisanlar2 copy

GİH Sınıfının Memuriyet Dışında Geçen Süreleri.

Çok
5 yıl 8 ay önce #4061 Yazan: jayjay
ben zaten bilgisayar mühendisliği mezunuyum.ama GİH sınıfında memurum.mühendislik kadrosuna girmek için kpssye girecem.ya da programcı kadrosuna atanırım intibak yapıp mühendis maaşını alırım oh misss :) artık herkes kendi çaresine bakacak bu devirde.hele hele haklarını bile daha bilmeyen,armut piş ağzıma düş zihniyetine sahip GİH memurlar ile hak aranmaz onu anladım.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 8 ay önce #4067 Yazan: feylesof

jayjay Yazan:: ben zaten bilgisayar mühendisliği mezunuyum.ama GİH sınıfında memurum.mühendislik kadrosuna girmek için kpssye girecem.ya da programcı kadrosuna atanırım intibak yapıp mühendis maaşını alırım oh misss :) artık herkes kendi çaresine bakacak bu devirde.hele hele haklarını bile daha bilmeyen,armut piş ağzıma düş zihniyetine sahip GİH memurlar ile hak aranmaz onu anladım.

Doğru söze ne denir

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Çok
5 yıl 8 ay önce #4075 Yazan: ferdiy
Biz GİH'liler torba sınıfta olduğumuzda, torbaya giren bir daha zor çıkıyor. Çıkan da ardına bakmadan kaçtığı için GİH sorunuyla kimse ilgilenmiyor.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.143 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.