logo yeni

calisanlar2 copy

GİH Sınıfının Memuriyet Dışında Geçen Süreleri.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4053 Yazan: Noury
Hiçbir mahkeme örneği görmedim acaba giden ya da bu konu hakkında olumlu bir gelişme gibi şeylerden bizi haberdar edecek var mı ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4056 Yazan: nazli
Bu konu için Anayasa Mahkemesine gitmek lazım. Değerlendirilen hizmetlere ilişkin bölümün eşitliğe aykırı olduğu gerekçesiyle iptal ettirip 657 sayılı Kanuna yeniden hüküm eklenmesi lazım

Çok
7 yıl 3 ay önce #4057 Yazan: jayjay
Adamlar daha 657 de bulunan mevcut maddeleri uygulamayıp kndi çıkardıkları yönetmeliği uyguluyorlar bu dediğinizi mi yapacaklar :)

Çok
7 yıl 3 ay önce #4058 Yazan: Noury
Bakın arkadaşlar her gün bir çok konuda veryansın ediliyor ama bu açtığım başlıkta gerçekten pozitif ayrımcılığın babası yapılıyor ortak hareket edilmeli ya da sendikalara mail atılmalı ama nihayetinde bir şeyler yapılmalı.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4059 Yazan: jayjay
yaklaşık 3 ay boyunca twit mail bimer her yolu denedim.ama sonra baktım boşa kürek çekiorum.birkaç kişi haricinde destek veren yok.Şurda bile 198 msj var 100ünü bn yazmışımdır saysak :) bnde gidip bi kpss seti aldım 2014 e hazırlanıom.inş bu üvey evlat,çaresiz GİH sınıfından kurtulacam

Çok
7 yıl 3 ay önce #4060 Yazan: nazli
KPSS' ile uzman müfettiş vs olunsa bile, belki başka açılardan özlük hakları düzelir ama özel sektör hizmetleri yine değerlendirilmeyecek.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.146 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.