logo yeni

calisanlar2 copy

Danıştay'da Ünvan Değişikliği Sınavlarının İptali Emsal

Çok
6 yıl 2 ay önce #3644 Yazan: nazli

jayjay Yazan:: dava olumsuz sonuçlandı.gerekçeli karar bekleniyor.

Bu kararın olumlu çıkacağını beklemiyordum zaten. Unvan değişikliği sınavı yapılmadan unvan değişikliğine sıcak bakılması görevde yükselmelerin de amacının dışına çıkılması anlamına gelebilir diye düşünmüştür mahkeme.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 2 ay önce #3647 Yazan: feylesof
Üzücü olmuş. :(

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Çok
6 yıl 2 ay önce #3649 Yazan: jayjay
görevde yükselme ayrı bir konu.ünvan değiştirme sınavı YÖKün sna vermiş olduğu diploma ve ünvanın tekrar sorgulanmasıdır.

Çok
6 yıl 2 ay önce #3653 Yazan: scandisk
Danıştayın gerekçesini merak ettim şimdi

Çok
6 yıl 2 ay önce #3655 Yazan: jayjay
artık destek vermenin bir anlamı kalmadı.bu saatten sonra yaparlarsa diğer sınıflarda olduğu gibi GİH sınıfında da özlük haklarının eğitim durumuna göre düzenlenirse birşeyler değişebilir.ama zannetmiorum çnkü GİH sınıfında çalışan memurların büyük bölümü haksızlığa uğradığını düşünmüyor.neyse elimde zaten bilgisayar mühendisliği diploması var.anlaşılan tekrar sınava girmem gerekecek.herkes başının çaresine baksın

Çok
6 yıl 2 ay önce #3828 Yazan: salih kanat

jayjay Yazan:: dava olumsuz sonuçlandı.gerekçeli karar bekleniyor.

Buna olumsuz bakan danıştay görevde yükselmeye torpil getiren son yönetmelik değişikliğine nasıl bakacak acaba? göreceğiz.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.172 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.