logo yeni

calisanlar2 copy

Bakanlık il müdürü emrindekinde düşük ekgösterge alıyor

Çok
7 yıl 4 ay önce #2566 Yazan: indiana
Bakanlık il müdürleri 3000 ek göstergeyle yetiniyor, oysa emrinde çalışan mühendis ve bazı uzmanlar 3600 alıyor. Bu nasıl adalet.sizliktir. Değerli site yönetimi bu konuyuda işlemenizi istiyorum.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2567 Yazan: nazli
Önemli bir konu bence. Sebebi birazda, teknik ve sağlık hizmetler sınıfına gih sınıfından daha ayrıcalıklı davranılmasından kaynaklanıyor.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2570 Yazan: metinc
Yöneticilerin altındaki personelden fazla ücret alması gerektiği gibi bir kuralmı var? anayasadamı yazıyor yok sa kanunlardamı, yöneticilik ayrı bir olay ama emri altındaki çalışanın işini yapamıyorsa özel bir uzmanlık gerekiyorsa, şikayet etmeyecek. Sonuçta sınavı girip kazanan herkes yönetici şef müdür olabilir hatta torpilin varda daha üstüde olursun ama teknik konulardaki uzmanlık ancak kafan çalışıyorsa olabilirsin. Böyle kıyaslamaları anlamıyorum bir türlü.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 4 ay önce #2581 Yazan: semazen

metinc Yazan:: Yöneticilerin altındaki personelden fazla ücret alması gerektiği gibi bir kuralmı var? anayasadamı yazıyor yok sa kanunlardamı, yöneticilik ayrı bir olay ama emri altındaki çalışanın işini yapamıyorsa özel bir uzmanlık gerekiyorsa, şikayet etmeyecek. Sonuçta sınavı girip kazanan herkes yönetici şef müdür olabilir hatta torpilin varda daha üstüde olursun ama teknik konulardaki uzmanlık ancak kafan çalışıyorsa olabilirsin. Böyle kıyaslamaları anlamıyorum bir türlü.

gerçekten bir provakatörlükmü vardır nedir sende. emir verdiğin insandan düşük maaş almak kadar bir saçmalık yoktur bunu neyini savunuyorsun

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.138 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.