logo yeni

Bakanlık il müdürü emrindekinde düşük ekgösterge alıyor

Daha
4 yıl 6 ay önce #2566 yazan indiana
indiana konu oluşturdu: Bakanlık il müdürü emrindekinde düşük ekgösterge alıyor
Bakanlık il müdürleri 3000 ek göstergeyle yetiniyor, oysa emrinde çalışan mühendis ve bazı uzmanlar 3600 alıyor. Bu nasıl adalet.sizliktir. Değerli site yönetimi bu konuyuda işlemenizi istiyorum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 6 ay önce #2567 yazan nazli
nazli konu cevapladı: Bakanlık il müdürü emrindekinde düşük ekgösterge alıyor
Önemli bir konu bence. Sebebi birazda, teknik ve sağlık hizmetler sınıfına gih sınıfından daha ayrıcalıklı davranılmasından kaynaklanıyor.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 6 ay önce #2570 yazan metinc
metinc konu cevapladı: Bakanlık il müdürü emrindekinde düşük ekgösterge alıyor
Yöneticilerin altındaki personelden fazla ücret alması gerektiği gibi bir kuralmı var? anayasadamı yazıyor yok sa kanunlardamı, yöneticilik ayrı bir olay ama emri altındaki çalışanın işini yapamıyorsa özel bir uzmanlık gerekiyorsa, şikayet etmeyecek. Sonuçta sınavı girip kazanan herkes yönetici şef müdür olabilir hatta torpilin varda daha üstüde olursun ama teknik konulardaki uzmanlık ancak kafan çalışıyorsa olabilirsin. Böyle kıyaslamaları anlamıyorum bir türlü.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 6 ay önce #2581 yazan semazen
semazen konu cevapladı: Bakanlık il müdürü emrindekinde düşük ekgösterge alıyor

metinc yazan: Yöneticilerin altındaki personelden fazla ücret alması gerektiği gibi bir kuralmı var? anayasadamı yazıyor yok sa kanunlardamı, yöneticilik ayrı bir olay ama emri altındaki çalışanın işini yapamıyorsa özel bir uzmanlık gerekiyorsa, şikayet etmeyecek. Sonuçta sınavı girip kazanan herkes yönetici şef müdür olabilir hatta torpilin varda daha üstüde olursun ama teknik konulardaki uzmanlık ancak kafan çalışıyorsa olabilirsin. Böyle kıyaslamaları anlamıyorum bir türlü.

gerçekten bir provakatörlükmü vardır nedir sende. emir verdiğin insandan düşük maaş almak kadar bir saçmalık yoktur bunu neyini savunuyorsun

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.522 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.