logo yeni

calisanlar2 copy

Kadrolu memurun ayni unvanda yeniden baska kuruma atanmasi

Çok
2 hafta 3 dakika önce #17891 Yazan: mutlubey33
2014 kpss puanı ile 2016/1 merkezi yerlestirme ile kadrolu üniversiteye koruma ve güvenlik unvanında atandim şimdi 2018 kpss ile 2019 /1 atamasinda gelir idaresi baskanligi koruma ve güvenlik unvanda kadro açmış ben tercih vermek istiyorum sayet.gelir idaresine atanirsam üniveriste muvafatimi vermezse dava acma hakkim var mi ve sonuc ne olur kazanabilir miyim ayni unvan ayni kadro ayni sınıf unvana sadece kurum değiştirmek istiyorum bu mümkün mu ? Bilgisi olan ve avukat olanlar varsa yardımcı olmanızı istiyorum. Tşk ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 hafta 6 gün önce #17892 Yazan: nazli
Devlet Memuru olarak çalışırken, yeni bir KPSS sonucunu kullanarak ÖSYM Başkanlığınca gerçekleştirilen merkezi yerleştirme işlemlerine başvuran ve yerleştirilmesi yapılan adaylar, atanmayı hak ettikleri kadrolara çalıştıkları kurumun muvafakatiyle atanabilirler.
Yeni yerleştirildiğiniz kadroya atanmanızda halen görev yapmakta olduğunuz kurumun muvafakati şart olduğundan, ya kurumunuzun muvafakat vermemesi sağlamanız ya da muvafakat vermeme işlemine karşı dava açıp kazanmanız gerekmektedir. Dava açmanız durumunda sonucun ne olacağı konusunda şimdiden bir söylenemez.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mutlubey33

Çok
1 hafta 2 gün önce #17893 Yazan: mutlubey33
Hocam bir soru daha soracam aynı kpss puani ile 2019/2tercih verdim ve yerleştim ama su an memur kadrosunda oldugum icin kurumum. Muvafakat vermedi ve 2019/2 yerleştigim kuruma gidemedim gecemedim ayni puan ile 657 4/b sozlesmeli tercih hakkim var vi yeniden sozlesmeli tercih verebilir miyim tsk ederim

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.130 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.