logo yeni

HİZMET BİRLEŞTİRME

Daha
1 yıl 1 gün önce #13347 yazan hero066
Memur olmadan önceki ssk primim emekli sandığına birleştirildiğinde yıllık izin süresinden yararlanabilirmiyim.ssk başlangıç 2001 emekli sandığı başlangıç 2010 teşekkürler.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 1 gün önce #13348 yazan papatya

hero066 yazan: Memur olmadan önceki ssk primim emekli sandığına birleştirildiğinde yıllık izin süresinden yararlanabilirmiyim.ssk başlangıç 2001 emekli sandığı başlangıç 2010 teşekkürler.


Sayın HERO06,

Kamu kurumları dışında geçirilen sürelerin yıllık izinde değerlendirilmesi hususu, hizmet birleştirilmesi ile ilgili bir husus değildir. Hizmetlerin birleştirilmiş olması, o hizmetin mutlaka yıllık izin süresi hesabında değerlendrileceği anlamına gelmemektedir.
Kamu kurumlarında her statüde geçirilen hizmetler yıllık izin hesabında değerlendirilirken, özel sektörde geçen süreler ise ancak memuriyette değerlendirilmiş ise değerlendirildiği haliyle yıllık izin süresi hesabına dahil edilmektedir.

Görev yapmakta olduğunuz hizmet sınıfı ve özel sektör hizmetlerinizin niteleiği, bu hizmetlerin memuriyette değerlendirilip değerlendirilmeyeceği konusunda belirleyici olacaktır.
Ayrıntılı bilgi edinmeniz ve durumunuzu değerlendirmeniz için tıklayınız ....

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 1 gün önce #13352 yazan hero066
teşekkürler papatya

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.369 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.