logo yeni

calisanlar2 copy

HİZMET BİRLEŞTİRMENİN İZNE ETKİSİ

Çok
4 yıl 11 ay önce #13265 Yazan: SAMSUN55
HİZMET BİRLEŞTİRME, SAMSUN55 tarafından oluşturuldu
ARKADAŞLAR MERHABA...Benim bilgi edinmek istediğim konu şu...2007 mayıs ayında memur olarak atandım...dolayısıyla memuriyette 10 yılım 2017 mayısta doluyor...fakat daha önce 2004 ve 2005 yıllarında ücretli öğretmen olarak görev yapmıştım...burda geçen hizmetimi şimdiki hizmetim ile birleştirme için başvuruda bulundum...kurumumdan bana bu hizmet birleştirme nin sadece emeklilik için etki edeceğini belirttiler...iki hizmetim birleştiği vakit hizmet yılı olarak 10 yılı dolduruyorum fakat kurumdan bana bu hizmet birleştirmenin izin olarak bana bir faydasının olmayacağını belirttiler....bu konudaki bilgi ve belgelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim....

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 11 ay önce #13266 Yazan: nazli
nazli tarafından HİZMET BİRLEŞTİRME konusunda yanıtlandı
Kamu kurum ve kuruluşlarında her statüde çalışılarak geçirilen sürelerin tamamı yıllık izin süresi hesabında değerlendirilmektedir. MEB'e bağlı ücretli öğretmen olarak geçirilen süreler yıllık izin hesabına dahil edilecektir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: SAMSUN55

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma süresi: 0.121 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.