logo yeni

TAHSİLDAR KADROSU KAÇINCI DERECEDE

Daha
2 yıl 8 ay önce #11125 yazan azorka67
azorka67 konu oluşturdu: TAHSİLDAR KADROSU KAÇINCI DERECEDE
HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR. YENİ BÜYÜK ŞEHİR STATÜSÜ KAZANAN BİR BELEDİYENİN İLÇESİNDE TAHSİLDAR OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 12 SENELİK MEMURİYETİMİN ARDINDAN GEÇİŞ YAPTIM. 4/2 DEN GİRİŞ YAPTIM FAKAT MAHALLİ İDARELER MEMUR NORM KADRO KÜTÜĞÜNDE TAHSİLDARIN ÜN ÜST 11 EN ALT 5 İNCİ DERECE OLDUĞU YAZIYOR. YAPTIĞIM GÖREV İTİBARİYLE YANLIŞMI ATANDIK ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 8 ay önce #11127 yazan semazen
semazen konu cevapladı: TAHSİLDAR KADROSU KAÇINCI DERECEDE

azorka67 yazan: HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR. YENİ BÜYÜK ŞEHİR STATÜSÜ KAZANAN BİR BELEDİYENİN İLÇESİNDE TAHSİLDAR OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 12 SENELİK MEMURİYETİMİN ARDINDAN GEÇİŞ YAPTIM. 4/2 DEN GİRİŞ YAPTIM FAKAT MAHALLİ İDARELER MEMUR NORM KADRO KÜTÜĞÜNDE TAHSİLDARIN ÜN ÜST 11 EN ALT 5 İNCİ DERECE OLDUĞU YAZIYOR. YAPTIĞIM GÖREV İTİBARİYLE YANLIŞMI ATANDIK ?

Kurumun bir yanlışlık yapmadıysa kadro derecen 5' tedir. Ancak kazanılmış hak aylığın 4 üncü derecededir. Yoksa bu unvan 5 inci dereceden aşağı inemiyor.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 8 ay önce #11128 yazan azorka67
azorka67 konu cevapladı: TAHSİLDAR KADROSU KAÇINCI DERECEDE
semazen kardeşim yanlışlık yok yüksek lisans mezunuyum 4/2 den alımım oldu çok iyibaktım acaba bundan sonraki süreçte dilekçe ile başvurssak kadromuz değişir değilmi?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 8 ay önce #11135 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: TAHSİLDAR KADROSU KAÇINCI DERECEDE
Tahsildar kadrosu en çok 5 inci derecede bulunur. Ama bu durum bazı kurumlarda, kadro dereceleri kurum yetkili organlarınca belirlenen kurumlarda farklı olabiliyor.
Örneğin bir bakanlıkta çalışıyorsanız kadronuz en çok 5 olabilecektir. Öte yandan, yükseköğrenim mezunu olduğunuz için kadronuz 5'de kalmakla birlikte 1 inci derecenin 4 üncü kademesine kadar ilerleyebilirsiniz.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.915 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.