logo yeni

calisanlar2 copy

MEMUR EMEKLİLİĞİ

Çok
1 ay 2 hafta önce #18096 Yazan: BESYO74
MEMUR EMEKLİLİĞİ, BESYO74 tarafından oluşturuldu
İşe giriş tarihim 02.06-1997 SSK'lı olarak çalıştım. 580 gün primim var.

Daha sonra 17.10 .2012 tarihinde engelli memur olarak göreve başladım. Emekli olmayı düşünüyorum. Ne zaman emekli olabilirim. Hizmet birleştirmesi yaptım. Şu an 6/3 Derece kademem. Engelli öğretmenim.

Emekli olursam ne kadar ikramiye ve emekli maaşı alırım? Nasıl hesaplayabilirim?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Raporum % 61 dır.Vergi indirimim vardır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 2 hafta önce #18097 Yazan: osman1
osman1 tarafından MEMUR EMEKLİLİĞİ konusunda yanıtlandı
06.08.1994 ve 05.08.1997 arası işe girenler için, çalışma gücündeki kayıp oranı %60 ilâ %79 arasında olanlar, 16 yıl hizmet ve 3760 gün prim ödenmiş olunması şartıyla, yaş şartı aranmadan, yaşlılık aylığı almaya hak kazanabilmektedirler.
Öte yandan, memuriyete 14 Ekim 2008 tarihinden sonra girmiş olmanız nedeniyle, çalışma hayatınız boyunca ödediğiniz/ödeyeceğiniz prim tutarları esas alınarak emekli maaşınız hesaplanacağından, emekli olmanız durumunda ne kadar emekli maaşınızı burada hesaplamamız mümkün olamayacaktır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.145 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.