logo yeni

calisanlar2 copy

başka emekli olan var mı ?

Çok
3 ay 4 gün önce #17666 Yazan: muratiltus1984
başka emekli olan var mı ?, muratiltus1984 tarafından oluşturuldu
merhaba arkadaşlar ilk soruma cevap veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum. yalnız diğer bir sorum ise Allahım uzun ömürler verirse 15/12/2020 de emekliliği hak ediyorum. kademe derece 2021 haziran ayında 5/1 olacak inşallah temmuz ayında dilekçeyi vermeden önce tahmini olarak maaş ve ikramiyenin ne kadar olacağını bilen arkadaşlarım varsa cevaplarını bekliyorum. Allahım herkesin yardımcısı olsun. biraz uzun oldu ama idare edin artık. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 ay 4 gün önce #17669 Yazan: metinc
metinc tarafından başka emekli olan var mı ? konusunda yanıtlandı
Aşağıdaki linkten emekli maaşını kuruşu kuruşuna hesaplayabilirsin:

https://memurunyeri.com/maas-hesaplama-motorlari/728-emekli-maasi-hesaplama.html

Çok
2 ay 3 hafta önce #17690 Yazan: maxiimuss
maxiimuss tarafından başka emekli olan var mı ? konusunda yanıtlandı
Aynı durumda babamda da var bende cevabı merak ediyorum konuyu takipteyim.

su arıtma
ters ozmoz
ters ozmoz

Çok
2 ay 2 hafta önce #17696 Yazan: nazli
nazli tarafından başka emekli olan var mı ? konusunda yanıtlandı
Emekli olacağınız tarihte (2021 Temmuz ayında) alacağınız emekli maaş ve ikramiyesini şimdiden bilebilmek mümkün olmayacağı (o tarihte geçerli olacak katsayılar şimdiden bilinmiyor) gibi, unvanınız, aylık dereceniz, emekli keseneğine esas derede/kademeniz ve hizmet süreleriniz gibi unsurların o tarihteki durumuna bağlı olarak maaş ve ikramiyenin tutarı da değişebilecektir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.158 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.